En yeni Microsoft Flight Simulator eklentisi, nihai macera uçağıdır

En yeni Microsoft Flight Simulator eklentisi, nihai macera uçağıdır

31
0
PAYLAŞ

Ciddi pilotlar “yaklaşma modelleri” ve “güvenlik kontrol listeleri” gibi şeyler hakkında tekrar tekrar konuşurlar, ancak belki de kalkış yaptığınızda o yeni moda “pistlerin” olmadığı bir yere gitmek için biraz aceleniz var Microsoft Uçuş simülatörü. Aerosoft’un en yeni uçağı tam size göre olabilir: bu DH-6 Twin Otter ve neredeyse her yere uçabilir.

Twin Otter, çeşitli konfigürasyonlarda mevcut olan 19 yolculu çok amaçlı bir uçaktır. Standart ekipman, normal asfaltta veya hatta dünyanın her yerindeki toprak pistlerde kısa kalkışlar ve inişler (veya STOL) için kullanılabilen sabit üç tekerlekli iniş takımıdır. Uçağa ayrıca su inişleri, kayaklar veya tundra tekerlekleri için duba şamandıraları takılabilir ve gerçek hayatta gelgit düzlüklerine, kuma, kar, buz ve aradaki her şeye iniş yapmak için kullanılmıştır.

Aerosoft versiyonu, Twin Otter kutup bölgelerinde çok fazla hizmet gördüğü için kullanışlı olan, sevgiyle detaylandırılmış bir buzlanma sistemi içerir. Bu nedenle, Antarktika’daki bir araştırma istasyonuna seyahat ederek iyi bir simülasyon oyun deneyimi arıyorsanız, DHC-6 iyi bir seçimdir.

İşte güzel bir fragman:

YouTube küçük resmi

Eklenti paketinin fiyatı 29,95 € artı KDV’dir ve 300 uzamsal ses, 13 DHC-6 konfigürasyonunun her biri için yüksek çözünürlüklü uçuş modelleri, Uçuş Simülatörü daha fazla özellik ekledikçe güncellenecek tam özellikli yakıt sistemleri, eksiksiz bir Yığın aviyonik ve ek navigasyon veritabanlarına gerek yok.

Aerosoft’un web sitesinde anında indirme olarak bulabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK