Fazmofobi geliştiricileri “daha şeffaf” yama notları deniyor

Fazmofobi geliştiricileri “daha şeffaf” yama notları deniyor

32
0
PAYLAŞ

Bir Phasmophobia hayranıysanız, Kinetic Games’teki geliştiricilerin bir teaser’ı sevdiğini ve oyunun yama notlarının her güncellemeyle gelen değişikliklerin doyurucu bir özetini sunma eğiliminde olduğunu bileceksiniz, geliştiriciler artık eşit olmaya çalışıyorlar. Yenilikler hakkında daha net. Yakın zamanda yapılan bir hayran anketinin ardından, geliştiriciler hayalet oyunun Discord sunucusunda koştular, ileriye dönük değişiklikleri daha ayrıntılı olarak hecelemeyi seçtiler.

Baş sanatçı Corey J Dixon Discord’da anketin “gelecekte nasıl yama notları yazacağımızı hiçbir şekilde garanti etmediğini” ve ekibin “sadece fikir aramak ve değişiklik olasılığı için tartışma yaratmak” olduğunu açıkça belirtti. Bununla birlikte, oyundaki değişiklikler hakkında en fazla ayrıntıyı sunan seçenek (“gizli yetenekler” ve paskalya yumurtaları dışında (“her güncellemede yeni veya değişen her şeyi ortaya çıkar”) sunan seçenek, daha az oy sayısının birkaç katıyla kaçak bir başarıydı. -detaylı seçenekler – ve en son yama notları bunu yansıtıyor.

Kinetic Games v0.5.2.0 denge yama gönderisinde “En son Discord anketinin ışığında, oyunu güncellerken yama notları yazarken daha şeffaf olmayı denemeye karar verdik” diye açıklıyor.

Geliştiricilerin testi, hassas denge ayarlarıyla ilgili en hassas ayrıntıların spoiler etiketlerinin arkasına saklandığı anlamına geliyor, böylece biraz gizemi tercih edenler oyuna daldıklarında değişiklikleri keşfetmeye devam edebilirler. Ancak şimdi, kesin güncellemeler hakkında bazı harika bilgilere sahibiz – örneğin, bazı belirli akıl sağlığı tahliye miktarları artık ortaya çıkıyor.

En son yama, birkaç hayalet türü arasında bir denge taraması, büyük bir hata düzeltmeleri listesi ve High Priestess tarot kartı için bazı “yeni işlevler” ile hayran olup olmadığınızı kontrol etmek isteyeceğiniz birçok değişiklik getiriyor. diğerleri arasında.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK