Fazmofobi geliştiricileri, günlük değişiklikleri ve bir şey için “fazladan yer” ile dalga...

Fazmofobi geliştiricileri, günlük değişiklikleri ve bir şey için “fazladan yer” ile dalga geçiyor

44
0
PAYLAŞ

Ah Kinetik Oyunlar. Phasmophobia geliştiricileri, bir sonraki hayalet oyununun ne olacağını merak etmeye bayılıyor ve hepimiz her yeni eklemenin ne olduğunu tahmin etmeyi çok seviyoruz. En son teaser, Phasmophobia Discord sunucusunun geliştirme önizleme kanalındaki baş sanatçı Corey J Dixon’dan geliyor; bu, oyunun günlüğüne giden yolda bazı yeni değişikliklere ve geliştiricilerin “biraz fazladan yer açabildiği” gerçeğine işaret ediyor. o. Hmm

“Yakında o sinir bozucu hayaletleri günlüğünden istediğin zaman yok edebileceksin!” Dixon kanalda, çok gizemli bir ifadeyle birlikte, “Ayrıca fazladan yer açmayı da başardık…” notunu ekledi, alay efekti için gözleri dikizleyen emoji ile. Bu, derginin tasarımında hafif bir yeniden düzenleme gibi görünen şeyi gösteren kanıt sayfasının gizli bir bakışının yanında.

Oyunun geçen Eylül ayındaki yıldönümü güncellemesi, hayalet kanıt sayfasındaki kanıtların üzerini çizmenize izin veren bir günlük revizyonu ekledi, ancak şimdi bunun için bazı potansiyel değişiklikler olabilir gibi görünüyor. Görüntü (aşağıda), hayalet türlerini ve oyuncunun o turun korkunç suçlusunun kim olduğuna dair tahminini, ortadan kaldırılan ve şüphelenilen hayalet türlerini gösteren çarpı işaretleri ve dairelerle birlikte tek bir bölümde topluyor gibi görünüyor.

Dixon’ın mesajına göre, yaklaşan bir değişiklik, araştırmanızdan hariç tutmak istediğiniz hayaletleri herhangi bir noktada ortadan kaldırmanıza izin verecek gibi görünüyor; bu, olabildiğince hızlı girip çıkmaya çalıştığınız daha hızlı oyunlarda gerçekten kullanışlı olmalıdır. . Bunun oyun açısından nasıl çalışacağı henüz belli değil, ancak umarım yakında öğreneceğiz.

Resim kredisi: Kinetik Oyunlar / Anlaşmazlık

Hayalet listesinin altında biraz boşluk bırakıyor gibi görünen günlükte biraz “ekstra yer” yaratma notuna gelince, geliştiricinin bu noktada ne alay ettiği açık değil. Bununla birlikte, geçmişte yolda yeni hayaletler için dergi tabanlı tanıtımlar gördük, bu yüzden belki de geliştiriciler, bu damarda bir şey için sayfada daha fazla alana ihtiyaç olduğunu ima ediyor, ancak bu şimdilik sadece bir tahmin.

Kamuya açık Trello panosunun yol haritasında özellikle yeni hayaletlerden bahseden hiçbir şey yok, ancak geçmişte gördüğümüz gibi, geliştiricilerin kollarında olan her şey mutlaka tahtaya çıkmıyor. Şimdilik hepsi çok gizemli ve merak uyandırıcı, ancak umarım yakında Kinetic’in dergi için aklında ne olduğuna dair daha net bir fikir edinebiliriz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK