Final Fantasy 6 remaster, ünlü tren suplexini karıştırıyor

Final Fantasy 6 remaster, ünlü tren suplexini karıştırıyor

33
0
PAYLAŞ

Herhangi bir Final Fantasy oyunundaki en büyük an, tartışmasız bir şekilde, çokça anılan Final Fantasy VI tren suplexidir, ancak ne yazık ki, bu ay çıkacak olan Pixel Remaster, bu harika anı mahvetti – ve daha da kötüsü, Square Enix reklam yapıyor o.

Bu haftanın başlarında, Final Fantasy VI Pixel Remaster’ın 23 Şubat’ta çıkacağı ortaya çıkmıştı – önce tesadüfen ve ardından Square Enix tarafından doğru bir şekilde onaylandı. Birkaç kez ertelendi, ancak sonunda nihayet ortaya çıkıyor gibi görünüyor ve ilk ekran görüntüleri umut verici görünüyordu.

Final Fantasy Pixel Remasters, yeniden düzenlenmiş bir retro piksel tarzında “tamamen yeni grafikler” sunuyor ve bu nedenle hayranlar, önceki remaster’lara göre biraz daha ilerlemeyi umuyordu. Square Enix bugün, Final Fantasy VI’nın Sabin’den bir suplex alan hayalet tren patronunun ünlü memesini göstermek için Twitter’a gitti – ancak, hayranlar her şeyin doğru olmadığını çabucak fark ettiğinden, bu yayıncının umduğu galibiyet değildi. ünlü güreş hareketiyle.

Aşağıdaki videoda görebileceğiniz gibi, Sabin hala treni ekranın dışına taşıyor ve yere çarpıyor, ancak tren boyunca doğru yol kalıyor. Bir suplex’te, rakibin sırt üstü kalması gerekiyor – orijinal SNES versiyonunda olan şey bu, tren geri döndüğünde ters çevrildiği için. Bu, “suplex” adına yanlış gelen yeni sürümden hem daha komik hem de daha doğru.

Tren suplexi gerçekten Final Fantasy’nin en harika anlarından biri, bu yüzden Final Fantasy VI Pixel Remaster’ın 23 Şubat’taki çıkış tarihine yaklaşırken bu hatanın düzeltileceğini umuyoruz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK