Final Fantasy XIV başka bir derin zindan alıyor

Final Fantasy XIV başka bir derin zindan alıyor

39
0
PAYLAŞ

Şu anda, oyunun tamamında yalnızca iki Final Fantasy XIV derin zindanı var – üstesinden gelinmesi gerçek bir meydan okuma olabilecek dev, çok katmanlı roguelite deneyimleri. Yönetmen Naoki Yoshida’ya göre, oyunun bir sonraki büyük genişlemesinden önce bir güncellemeye yeni bir derin zindan ekleniyor.

Pek çok Final Fantasy XIV oyuncusu uzun zamandır daha derin zindan mücadeleleri istiyor. Şu anda MMO’da sadece iki tane var – Heaven-on-High ve Palace of the Dead – ve en sonuncusu 2018’de devam eden Stormblood genişlemesinin bir parçası olarak 4.35 Yaması’nda eklendi.

Şimdi, dört yıl sonra, nihayet Square Enix, oyunculara daha derin zindan roguelite mücadeleleri vermeye başlamaya hazır görünüyor – ve seslerine bakılırsa, birden fazla olabilir. Kore Final Fantezi Festivali kapsamında yapılan bir röportajda, Naoki Yoshida’ya daha derin zindanların eklenmesi istendi ve daha fazlasının geleceğini doğruladı.

Aitai Kimochi tarafından Twitter’da görüldüğü gibi, bir Soru-Cevap bölümünde Yoshida, Square Enix’in, Ölüler Sarayı tarzında daha fazla roguelite zindan için fan isteklerini duyduğunu söylüyor. Ekip, yaklaşan 6.X yamalarından birinin parçası olarak yeni bir dizi derin zindan ekleyecek – 6.1 yaması Mart/Nisan civarında çıkacak, bu yüzden bu yıl bir tane bile alabiliriz.

Yoshida ile yapımcıya bir sonraki mektup, 18 Şubat’ta, burada Final Fantasy XIV’ün geleceği hakkında konuşması bekleniyor – böylece hayranlar bu yeni derin zindanlar hakkında önümüzdeki hafta daha fazlasını duyabilirler.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK