Fortnite, Tilted Towers’ın Twitter’da geri dönüşünü anlatıyor

Fortnite, Tilted Towers’ın Twitter’da geri dönüşünü anlatıyor

50
0
PAYLAŞ

Eğik Kuleler, Fortnite’ın ilk günlerinden kalma kötü şöhretli bir dönüm noktasıydı: yüksek teçhizatlı ortaya çıkma oranlarına sahip yoğun, çok katlı bir alan, ancak aynı zamanda düşmanların saklanabileceği çok sayıda yer, bu da onu yüksek riskli, yüksek riskli bir bırakma bölgesi haline getiriyor Ödül ve doğal bir gerilim ortamı, unutulmaz çatışmalara neden olur. Yıllar boyunca çeşitli güncellemelerde bazı değişiklikler ve geri dönüşler görüldü, ancak bir süredir MIA oldu.

Resmi hesabın bir şehir silueti emojisi içeren tweet’i bunu doğrular gibi görünüyor Veri madenciliği ortaya çıktı Bu ayın başlarında: Eğik Kuleler, Fortnite haritasının mevcut yinelemeye geri dönecek. Bu yeni sürümü yarın çıkacak olan oyunun 19.10 güncellemesinde göreceğimiz oldukça kesin görünüyor.

Fortnite haritasının sürekli gelişen doğası, hayranların en sevdiği öldürme deliğinin yol boyunca kaybolabileceği anlamına gelir, ancak Epic geri dönerek büyük bir duygusal ödeme yapabilir. Valve’ın de_dust2’nin en iyi keskin nişancı sokağının geri dönüşünü anlatan tweetinde hangi emojiyi kullanacağını merak ediyorum. o Espor Etkinliği 2024.

(İmaj kredisi: Vana)

19.10 güncellemesi yayınlanmadan önce Fortnite zorluklarını öğrenmek için hala birkaç saat kaldı ve size yardımcı olabiliriz: Kırık bir otomat bulma, teleskopik parçalar toplama ve Timber Pines yıkma kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK