Fortnite x Uncharted görünümleri hem film hem de oyun sürümlerini içerecek, phew

Fortnite x Uncharted görünümleri hem film hem de oyun sürümlerini içerecek, phew

33
0
PAYLAŞ

Beklenen Fortnite x Uncharted crossover, çıkış tarihinin yanı sıra ilk fragmanını da yayınladı ve oyuncuların alabileceği görünümlerin onaylanması. Nathan Drake’in oyun versiyonu, yani skin oyuncuları gerçekten kullanacak.

Epic’in popüler battle royale oyunu için Uncharted etkinliği, uzun ve çalkantılı bir gelişmenin ardından filmin ABD’de vizyona girmesinden bir gün önce, 17 Şubat’ta yayınlanacak – ancak film şu anda İngiltere’de vizyona giriyor. Fortnite geçidi, geçen haftadan sonra ima edildi sızıntı yapanlar özel hazine haritası zorluklarını tespit etti gelecek hafta canlı yayına girecek, bu sadece gerçekten bir Uncharted etkinliği için olabilir.

endişe ne Uncharted hayranları arasında, Hollanda’nın bu sezonun başlarında büyük Spider-Man crossover ile Fortnite’ta daha yeni görünmesine rağmen, işbirliğinin yalnızca Nathan Drake’in Tom Holland versiyonu gibi film görünümlerini içereceğini söyledi.

İyi haber şu ki, Uncharted paketi, Nathan Drake ve Chloe Frazer’ın filmde Sophia Ali’nin oynadığı hem film hem de oyun versiyonlarını içerecek. Görünen o ki, ortak çalışma aynı zamanda oldukça düzgün olan bir düşen uçak planörünü de içerecek.

YouTube küçük resmi

Epic, kısa süre önce, oyunculara çözmekle görevlendirdiği Uncharted crossover’a bir sürü fiziksel ipucu gönderdi. Sonunda özel bir hazine avı web sitesine ve “sicparvismagna” parolasına – Nate Drake’in yüzüğündeki Latince yazıya – ve yukarıdaki fragmana götürür. Her şey gerçekten çok hızlı çözüldü.

Fortnite’daki Uncharted geçişi önümüzdeki hafta başlıyor ve film ABD’deki insanlar için ya şimdi ya da 18 Şubat’ta. Elbette şimdiye kadar PC’de oynayacak bir Uncharted oyunumuz olsaydı daha güzel olurdu, ancak bu koleksiyonun hala “2022” dışında bir PC çıkış tarihi yok. Gr.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK