Genshin Impact’in Yae Miko hedefleme düzeltmesi düzeltiliyor

Genshin Impact’in Yae Miko hedefleme düzeltmesi düzeltiliyor

34
0
PAYLAŞ

Anime oyununun geçen hafta 2.6 sürümünde bir değişiklik olarak tanıtılan Genshin Impact Yae Miko hedefleme düzeltmesi düzeltiliyor. Geliştirici Mihoyo, bu değişikliğin Yae Miko’nun Sesshou Sakura’sı üzerindeki “etkisini dikkate almadığını” ve bu hafta düzeltmeyi geri alacağını doğruladı.

Uzun zamandır beklenen Genshin Impact 2.6 güncellemesi, yeni karakter Kamisato Ayato’yu ekleyen, bir dizi büyük yeni etkinliğe zemin hazırlayan ve çok sayıda güncelleme, iyileştirme ve düzeltme içeren 30 Mart’ta yayınlandı.

Ancak bu düzeltmelerden biri Yae Miko oyuncuları için büyük sorunlara neden oluyor. Yae Miko’nun temel beceri yeteneği, yakındaki rakipleri hedef alan ve onlara saldıran Sesshou Sakura ruhlarını savaş alanında bırakıyor. Daha önce Sesshou Sakura’nın düşmanlara rastgele saldırmasına karşı, 2.6 güncellemesinin bunu değiştirerek menzildeki en yakın rakibe saldırmaları gerekiyordu. Ne yazık ki, oyuncular bunun olması gerektiği gibi çalışmadığını hemen fark ettiler ve artık hangi düşmanın saldırıya uğrayacağı çok daha “belirsiz”.

Mihoyo sorun için özür diler ve “test ve doğrulama sırasında bu değişikliğin olası tüm savaş senaryoları üzerindeki etkisini dikkate almadığını” söyledi. 6 Nisan’da, Yae Miko’nun yeteneğinin daha önce olduğu gibi değişikliği geri alacak ve bunun gibi şeylerin gözden kaçmaması için “gelecekte test ve doğrulama sürecimizi ayarlamak için çaba göstereceğini” söylüyor. Geliştirici ayrıca 9 Nisan’dan önce giriş yapan herkese 100 Primogem tazminatı teklif ediyor.

Yae Miko’nun hedefleme değişikliğine gelince, bu artık daha çok “uzun vadeli bir hedef”, bu yüzden aslında bir düzeltme olana kadar düzeltmeyi görmeyi beklemeyin.

Genshin Impact 2.6 ayrıca birkaç popüler karakter için afişlerin yeniden gösterimlerini de görecek – tüm ayrıntılar için oradaki bağlantıya bakın.

Razer DeathAdder V2 Pro - Genshin Etki Sürümü Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Etki Sürümü Razer DeathAdder V2 Pro – Genshin Etki Sürümü razer $139,99 Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK