Gerçek bir hayransanız ücretsiz Marvel’s Avengers görünümleri alabilirsiniz.

Gerçek bir hayransanız ücretsiz Marvel’s Avengers görünümleri alabilirsiniz.

26
0
PAYLAŞ

Square Enix’in süper kahraman oyunu Marvel’s Avengers’ın en iyi yanlarından biri, tüm çeşitli karakterler için açılabilen veya satın alınabilen harika kıyafetler. Şimdi, Avengers Endgame filmine dayanan bazı Marvel’s Avengers ücretsiz görünümleri talep edilebilir – ancak yalnızca Guardians of the Galaxy’ye sahip olan hayranlar için.

Daha önce Marvel’s Avengers için daha küçük eşyalardan tüm lanet oyuna kadar ücretsiz çekilişler olmuştu – ve tabii ki War For Wakanda gibi çeşitli hikaye içeriği parçaları da ücretsiz. Bununla birlikte, Square Enix ve Crystal Dynamics nadiren bedava kıyafetler dağıttı ve daha iyileri, kilidini açmak için zaman alıcı veya piyasada maliyetli olabilir.

Şimdi, görünüşe göre destekleyici hayranlara bir teşekkür olarak, hem Marvel’s Avengers’ın hem de Square Enix’in diğer son Marvel oyunu Guardians of the Galaxy’nin sahibi olan herkes iki ücretsiz görünüm talep edebilir: Black Widow ve Hawkeye için Avengers Endgame film kıyafetleri. Bu promosyon yalnızca 31 Mart’a kadar geçerlidir, ancak oyunlara nasıl sahip olduğunuz konusunda oldukça cömerttir.

Square Enix’e göre, iki oyunun her birine hangi platformda veya vitrinde sahip olduğunuz önemli değil, her ikisini de geçerli bir Square Enix hesabıyla kaydetmeniz yeterli. Birden fazla platformda Avengers’ınız varsa, herhangi bir nedenle Endgame görünümlerini bu ay giriş yaptığınız sürece tüm bu platformlarda indirebilirsiniz.

Bu, Game Pass sürümleri için bile geçerlidir. Hem Marvel’in Yenilmezleri hem de Galaksinin Koruyucuları artık Game Pass’te, yani geçerli olduğu ve her ikisine de bir Square Enix hesabıyla giriş yaptığınız sürece kıyafetleri talep edebilirsiniz. Guardians of the Galaxy Epic’te ve Avengers Steam’de olsa bile çalışır.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone ol Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

Ücretsiz DLC’dir, bu yüzden bu iki oyuna da sahipseniz almaya değer. Bununla birlikte, bunun, süresiz oyuncuları Avengers’a geri döndürmek için yeterli olup olmadığı başka bir konudur.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK