God of War PC güncellemesi, son yamadan sonra “çok sayıda oyuncuyu etkileyen”...

God of War PC güncellemesi, son yamadan sonra “çok sayıda oyuncuyu etkileyen” çökmeyi düzeltir

27
0
PAYLAŞ

Bir hafta önce bugün, God of War geliştiricisi Santa Monica Studio, aksiyon-macera oyununun PC versiyonu için v1.0.5 güncellemesini yayınladı ve bu güncelleme, genel olarak yeri biraz toparlayan bir dizi küçük ama kullanışlı ince ayar getirdi. Görünüşe göre güncelleme, birçok oyuncu için çökmelere neden olan bir hıçkırık getirdi, ancak iyi haber şu ki, bu artık düzeltildi.

Stüdyonun bugün Steam’de paylaştığı v.1.0.7 yama notları, yalnızca tek bir değişikliği listeliyor – ancak seslerden önemli bir tanesi. Not, “V1.0.5 yamasından sonra bir Bağlantı Süresi Optimizasyonu derleyici sorununun neden olduğu çok sayıda oyuncuyu etkileyen bir kilitlenme düzeltildi” diye açıklıyor. Oyunun oyuncularından kaçının etkilendiği belli değil, ancak bunun “yüksek bir sayı” olduğu söylendiğinde, çökme hatasının şimdi çözüldüğünü bilmek çok heyecanlı olacak gibi görünüyor.

İyi haber şu ki, oyunun deneysel dalındaki oyuncuların geliştiricilerin düzeltmeyi onaylamasına yardımcı olduğuna dair notlar ekleniyor, bu yüzden umarım tüm oyuncular hatayı ortadan kaldırılmış, ayaklar altında ezilmiş veya – peki – oyundaki aksaklıkların nasıl sıralandığını düşünmekten hoşlanıyorsanız bulmalıdır. .

Sorun, oyunun Steam’deki Bilinen Sorunlar başlığında bu hafta biraz önce ortaya çıktı ve ekip, “Yama v1.0.5 ve sonraki sürümlere güncelleme yapıldıktan sonra tekrarlanan çökme raporları gördüğünü” açıkladı. Listedeki diğer bilinen sorunların çoğu ‘düzeltilmiş’ olarak not edildi, ancak stüdyo, oyuncuların herhangi bir sorun keşfetmeleri durumunda destek sitesinde bir bilet gönderebileceklerini tavsiye ediyor, bu da “doğru şekilde erişmemiz gereken tüm bilgileri toplamamıza büyük ölçüde yardımcı oluyor. her biri”.

YouTube küçük resmi

Geçen ay God of War PC incelememizde oyunla kükreyen bir zaman geçirdik, on üzerinden doyurucu bir dokuz puan aldık ve “büyük, küstah ve şaşırtıcı derecede dokunaklı” olarak övdük ve PC’ye “iyi durumda” geldi. .

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK