GoldenEye 007 remaster bu ayın sonlarında çekilebilir

GoldenEye 007 remaster bu ayın sonlarında çekilebilir

28
0
PAYLAŞ

Yeni bir rapora göre, GoldenEye 007 remaster için uzun süredir söylenti ve umutsuzca umut edilen “önümüzdeki birkaç hafta” en kısa sürede burada olabilir. Şimdiye kadar yapılmış en iyi FPS’lerden birinin yeniden piyasaya sürülmesi en azından PC, Xbox ve Nintendo Switch’e gelmeli – ama bu ay içinde olacak mı?

Rare’in N64 klasiği James Bond FPS GoldenEye 007’nin sonunda çok platformlu bir yeniden düzenlemeye sahip olacağı ve yeniden yayınlanacağı uzun süredir – ya da çoğunlukla, gerçekten arzu ediliyordu – söylentileri vardı. Bir yıl önce, görünüşe göre iptal edilmiş bir GoldenEye yeniden çevrimi için tüm bir prototip yapısının sızıntısı vardı, ancak geçen ay oyun aniden bir Başarılar listesi aldı – kesinlikle yeniden yayınlanmasının yakın olduğunu gösteriyor.

Şimdi, en son GrubbSnax podcast’indeki oyun gazetecisi Jeff Grubb’a göre – ve görünüşe göre bir VGC kaynağı tarafından doğrulandı – GoldenEye 007 remaster “muhtemelen hala çok yakında”, hatta belki “önümüzdeki birkaç hafta” kadar kısa sürede.

Jeff Grubb, GoldenEye’in son Nintendo Direct şovunda olmamasının sebebinin, Microsoft’un bunu duyuran kişi olacağı olduğunu öne sürüyor. “Goldeneye 007, Nintendo, Microsoft ve James Bond’un sahibi olan film stüdyosu MGM arasında bir işbirliği anlaşmasıdır” diye ekliyor. Önceki remaster, Nintendo ve Microsoft arasındaki sorunlar nedeniyle kısmen iptal edildi, ancak şimdi iki şirket “doğrudan rekabet etmediklerini fark etti” – Microsoft’a ait Rare’in Banjo-Kazooie’si Nintendo’nun çevrimiçi hizmetinde bu şekilde görünebilir.

Grubb, GoldenEye’in Microsoft ve Nintendo arasında muhtemelen çok yakında gerçekleşecek “ortak bir duyuru” olmasını bekliyor. VGC’nin onayı ve GoldenEye başarıları listesinin görünümü, yeniden düzenleme duyurusunun mümkün olduğunu düşündürse de, bunun çoğunlukla spekülasyon olduğu ve gerçek olarak değerlendirilmemesi gerektiği belirtilmelidir.

GoldenEye 007, N64 yerine PC’ye çıksaydı nasıl olurdu sorusuna gelince, konuyla ilgili yazımıza göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK