Google Fi’nin Sınırsız Planları Ucuzlaşıyor

Google Fi’nin Sınırsız Planları Ucuzlaşıyor

28
0
PAYLAŞ

Google Fi, sınırsız planlarının (Simply Unlimited ve Unlimited Plus) maliyetini düşürürken, aynı zamanda müşterilerin her ay kullanabileceği yüksek hızlı veri miktarını da artırıyor.

Şirket, daha önce hat başına ayda 30 dolardan başlayan Simply Unlimited planının, şimdi dört veya daha fazla hattı olan müşteriler için hat başına ayda 20 dolardan başladığını söylüyor. Diğer yapılandırmaların fiyatı da düştü: üç hatlı müşteriler için hat başına aylık maliyet 30 $ yerine 25 $, iki hat 45 $ yerine 40 $ ve bir satır 60 $ yerine 50 $’dır.

Google ayrıca, Simply Unlimited müşterileri için yüksek hızlı veri sınırını ayda 22 GB’tan 35 GB’a çıkardığını söylüyor. (Bu sınırı aşan müşteriler daha yavaş bir bağlantıyla uğraşmak zorunda kalacaklar.) Simply Unlimited müşterileri ayrıca, ABD, Kanada ve Meksika’da sınırsız arama ve metinlerin yanı sıra mobil etkin nokta bağlantısı için 5 GB veri alacak.

Benzer değişiklikler Unlimited Plus katmanına da geliyor. Google, hat başına aylık maliyetin genel olarak 5 ABD Doları azaldığını, yani dört veya daha fazla hattı olan müşterilerin 45 ABD Doları yerine 40 ABD Doları ödeyeceklerini söylüyor. Diğer müşteriler plandaki üç, iki veya bir satır için ayda 45 $, 55 $ veya 65 $ ödeyecek, bu da Simply Unlimited Plan’daki insanlardan 15 ila 20 $ daha fazla.

Unlimited Plus müşterileri ayrıca, dört ek cihaz arasında veri paylaşımı, 100 GB Google One bulut depolama alanı ve “50’ye uluslararası aramalar” seçeneğine ek olarak, ayda 22 GB’den 50 GB’a yüksek hızlı veri sınırı artışı ve sınırsız mobil etkin nokta bağlantısı elde edecek. + 200’den fazla destinasyonda yurt dışı destinasyonlar ve uluslararası veriler” daha önce sahip oldukları.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Google, “Daha az veri kullanırsanız, esnek plan tasarruf etmenize yardımcı olmaya devam edecek,” diyor Google, “sınırsız arama ve metin için dört hat için hat başına ayda 17 ABD doları ve ayrıca yurtiçi ve yurtdışındaki veriler için GB başına 10 ABD doları. ayrıca Kanada ve Meksika’da hiçbir ekstra ücret ödemeden sınırsız arama ekleme.”

Okuduklarınız gibi mi?

İçin kayıt olun Tamamen Mobilize En iyi mobil teknoloji hikayelerimizi doğrudan gelen kutunuza ulaştırmak için bülten.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK