Google’ın Yeni Nest Hub’ının Ayrılabilir Bir Ekranı Olduğu Bildirildi

Google’ın Yeni Nest Hub’ının Ayrılabilir Bir Ekranı Olduğu Bildirildi

33
0
PAYLAŞ

Yeni bir Nest Hub modeli için çok geç kaldık, ancak görünüşe göre Google, ekranın ayrılmasına izin vererek bir sonraki akıllı ekranını daha kullanışlı hale getirmeyi planlıyor.

9To5Google’ın bildirdiği gibi, güvenilir bir kaynağa göre, bir sonraki Nest Hub, ekranın tabanından ayrılmasına izin verecek. Bunu yaparken, bir tablet olarak ikiye katlanacak. Bu, potansiyel olarak Android tablet satışlarında bir düşüşe yol açabilecek olsa da, akıllı ev pazarını kesinlikle biraz sallayacaktır.

Ayrılabilir ekran tahmini, Google’ın Nest Hub ve Nest Hub Max arayüzünde yaptığı son değişikliklerle destekleniyor. Artık uygulamaları göstermek için ekranın altından yukarı kaydırmak mümkün ve ardından tam ekran bir seçenekler ızgarasına geçebiliyor. Yerleşik tarayıcı da geçen yıl yeni özelliklerle geliştirildi. Bu özelliklerin her ikisi de tablet biçiminde bir Nest’te çok faydalı olacaktır, ancak Google bunun yerine ekranın ayrıldığını algıladığında yüklenmesi için daha tipik bir Android arayüzünü tetikleyebilir.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Bu yeni Nest’in nasıl çalışacağına ve tabletin ne kadar büyük olacağına dair yanıtlardan daha fazla soru var. Fiyatın mevcut 99$’lık Nest Hub’dan oldukça yüksek olması muhtemel görünüyor, ancak bunu öğrenmek için çok fazla beklememiz gerekmeyebilir. Bu yeni model için bir 2022 sürümü bekleniyor.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK