Görünüşe göre bir Mad Max 2 kartlarda olabilir

Görünüşe göre bir Mad Max 2 kartlarda olabilir

27
0
PAYLAŞ

Just Cause 4 geliştiricisi Avalanche Studios’un bir Mad Max 2 oyununun pandemi öncesinde NPC olarak görünmesi için taranan biri tarafından sızdırılmış olması muhtemel görünüyor. Piyasadaki en iyi kıyamet oyunlarından birinin devamı henüz onaylanmadı, ancak bir Mad Max devamı gerçekten geliştirme aşamasında olabilir mi?

Avalanche’ın ilk Mad Max oyunu, en son film Mad Max: Fury Road’un lansmanından birkaç ay sonra 2015’te piyasaya sürüldü. Açık dünya oyunları devam ederken, stüdyonun Just Cause oyunları kadar iyi karşılanmadı, ancak satış açısından kendisi için oldukça iyi oldu – ABD’de 2015’in en çok satan sekizinci oyunuydu.

Devam filmi hiç duyurulmadı, ancak şimdi dijital tasarımcı Wendy Fok, salgından önce Avalanche tarafından davet edildiğini ve “bir asi olarak Mad Max 2’de olmak için tarandığını” iddia ediyor. Aşağıda görülebilecek anın bir resmini sağladı.

Co-op soygun başlığı Contraband dışında Avalanche Studios, 2019’daki benzer kıyamet Rage 2’den bu yana başka bir oyun açıklamadı ve kendisi bir oyun yayınlamadı – bu nedenle potansiyel olarak Mad Max 2 geliştirme aşamasında olabilir. Ancak, bu olasılık hakkında biraz şüphe var.

Küçük bir araştırma, bu fotoğrafın aslında 2017’de, ilk Mad Max’ten iki yıl sonra, ancak Rage 2’nin yayınlanmasından iki yıl önce çekildiğini gösteriyor. Bunun yerine öfke 2. Eğer Mad Max 2 ise, o zaman çok uzun zamandır üretimdedir ve muhtemelen bu noktada iptal edilmiş olabilir.

Bir Mad Max oyununun orijinal sürüm tarafından gerçekten yerine getirilmeyen birçok vaadi olduğu için bu bir utanç olurdu. Uygun bir açık dünya Mad Max hayatta kalma oyunu çok eğlenceli olabilir, bu yüzden umalım ki hala kartlarda.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK