Görünüşe göre Nier geri döndü! …PUBG’de

Görünüşe göre Nier geri döndü! …PUBG’de

35
0
PAYLAŞ

Nier: Automata o kadar başarılı oldu ki, ‘kült klasiği’ nişinden kurtulup sıradan bir klasik haline gelmiş gibi görünüyor. Bunu göz önünde bulundurarak, sonunda seride uygun bir yeni giriş görmemiz olası değil, ancak şimdilik Nier vuruşlarınızı diğer oyunlarda çaprazlamalarla almalısınız. Örneğin PUBG: Battlegrounds gibi.

Evet, görünüşe göre yakında PUBG’nin PC ve konsol sürümlerinde Nier kozmetik ürünlerini alabileceksiniz. Nier: Automata’dan 2B ve 9S için kaplamaların yanı sıra Nier Replicant’tan Kaine ve Nier’in kendisi de bu hafta veri madenciliği yaptı. as PlayerIGN notlarıresmi PUBG: Battlegrounds hesabından bir Instagram gönderisi, 1 Nisan geçişi için oldukça açık Nier tanıtımları yapıyor.

Nier’in PUBG’de 1 Nisan’da lansmanı bir şekilde uygun görünüyor, ancak bu noktada şimdiye kadar gördüğümüz en tuhaf uyum olduğundan bile emin değilim. Blackpink’i hatırlıyor musun? Baby Shark’ı hatırladın mı? Her iki durumda da, herhangi bir FFXIV hayranının size söyleyebileceği gibi, oyuncuların 2B gibi giyinmelerine izin verdiğiniz anda, oyununuzda işler biraz susamaya başlar.

Sadece bu geçişin Yoko Taro’nun daha fazla Nier yapması için ihtiyaç duyduğu “büyük para yığınını” sağlayacağını umuyorum.

Hangi tarafta olursanız olun, ilgili bağlantılardan daha fazla RPG oyununa veya battle royale oyununa göz atabilirsiniz.

Nier Çoğaltıcı Nier Çoğaltıcı Nier Çoğaltıcı mütevazı mağaza 59.99$ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK