Görünüşe göre Rust evcil hayvan alıyor

Görünüşe göre Rust evcil hayvan alıyor

23
0
PAYLAŞ

Evcil hayvanlar istisnasız tüm oyunları daha iyi hale getirir. Sadece Fallout 4’ün Dogmeat’ini, Skyrim’in Meeko’sunu veya Fable 2’nin kendi köpek arkadaşını düşünün (evet, biliyorum, bu sadece Xbox’ta, ama yine de) ve bana bu maceracıların her birinin, yanlarında güvenilir kuklaları olmadan deneyimin yarısını yaşayacaklarını söyleyin. . Rust, bu RPG’lerden biraz farklı bir su ısıtıcısı olsa da, evcil hayvanların oyunu biraz daha dolu yapmayacağını düşünmek için hiçbir neden yok – ve gerçekten de Facepunch’ın hayatta kalma sanal alanına geliyorlar gibi görünüyor.

Trusty Rust YouTuber Shadowfrax, Rust dünyasında neler olup bittiğine – daha doğrusu neler olup bittiğine – dair başka bir güncelleme paylaştı. Aşağıdaki klipte, ‘frax, oyunun taahhüt günlüğünü tararken, evcil hayvanların oyun için potansiyel olarak devam edebileceğini gösteren heyecan verici bir ipucu bulduğunu açıklıyor. Video, ‘evcil hayvanlar’ adında yeni bir dal olduğunu belirtiyor ve günlükte (yazılı olarak şu anda dördüncü sayfada bulunuyor) bir “ilk evcil hayvan sistemi yeniden düzenleme çalışmasını” not eden bir girişi vurguluyor. Hmm

YouTuber, yeni evcil hayvan sisteminin, Frankenstein’ın canavarı için geçen yılki Cadılar Bayramı güncellemesinde tanıtılan Facepunch’ın üzerine inşa edilebileceğini belirtiyor. Bu adam “haritada sizi takip eder, saldırıya uğrarsanız sizi korur ve saldırmak istediğiniz düşmanları öldürmeye yardım eder”, bu yüzden evcil hayvan sistemi benzer bir planı izleyebilir gibi görünüyor.

Yine de şimdilik etraftaki tüm ipuçları bunlar. Hayvan arkadaşlarının oyuna girip girmediğini veya ne zaman göreceğimiz belli değil, ama kesinlikle heyecan verici bir olasılık. Aşağıdaki ‘frax’ bulgularına göz atın:

YouTube küçük resmi

Son Şubat güncellemesinin oyuna bir dizi Arktik temalı güzellikler getirmesiyle, Rust’ta da şu anda üzerinde çalışılacak çok şey var. Yine de bu evcil hayvanlar için parmaklarımızı çapraz tutalım. Güzel olurdu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK