Great Maw, Total War: Warhammer 3’e “Warhammer tarihinde ilk kez” dahil edildi

Great Maw, Total War: Warhammer 3’e “Warhammer tarihinde ilk kez” dahil edildi

31
0
PAYLAŞ

Great Maw, Warhammer ilmindeki devlerin ilahıdır – yerde kocaman, ağzı açık bir maw, Star Wars’daki Sarlacc çukuruna biraz benzediği söylenir. “Anladım” diyorum çünkü dev sembolleri ve mağara resimleri gibi şeyler dışında Warhammer medyasında daha önce hiç tasvir edilmemişti. Yani Total War: Warhammer III’e kadar değil.

Great Maw’ı Ogre Kingdoms’da Warhammer III sefer haritasında bulabilirsiniz ve yukarıdaki resimde de görebileceğiniz gibi oldukça detaylı. Baş yazar Andy Hall bir röportajda, “Aslında Great Maw, Warhammer ilminde ilk kez yer alıyor” dedi. “Öyleyse iyi bak. Çok tartışıldı.”

Maw’ın üzerine geldiğinizde görünen bir tanıtım yazısı, “devlerin sürekli aç baş ilahının aslında o kadar büyük bir göktaşının neden olduğu dev bir krater olduğunu ve neredeyse tüm ırkını devin yüzünden havaya uçurduğunu” doğrular. Dünya”.

Mevcut bilgide, devler etli adaklar sunarken Maw’dan kutsamalar ararlar. Önizleme oturumumuzda devlerle oynama şansımız olmadı, ancak geçen yıl ogrelerin efsanevi lordlarını tanıtan bir blog gönderisinde, Skrag the Slaughterer’ın “tekliflerin maliyetini azaltan” bir yeteneğe sahip olduğundan bahsedilmişti. “Büyük Maw’a” teklifleri. Bu yüzden muhtemelen bazı tekliflerin yapılması gerekiyor.

Total War: Warhammer III’ün çıkış tarihi 17 Şubat 2022 olarak belirlendi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK