Grid Legends sistem gereksinimleri, bütçe oyun bilgisayarlarını çok fazla zorlamaz

Grid Legends sistem gereksinimleri, bütçe oyun bilgisayarlarını çok fazla zorlamaz

42
0
PAYLAŞ

Grid Legends sistem gereksinimleri, ne kadar bağışlayıcı oldukları konusunda sizi şaşırtabilir, çünkü onlarca yıllık Intel ve AMD CPU’lar sizi şebekeye sokmak için fazlasıyla yeterli. Buna rağmen, oyun şüphesiz AMD ve Nvidia’nın en iyi grafik kartları gibi oyun bilgisayarı donanımının sağladığı daha fazla güçten yararlanmaya devam edecek.

Codemasters, Grid Legends’ın yıllık F1 video oyunları için kullanılan aynı motor olan EGO Engine 4.0’ı kullandığını açıkladı. Bu, daha önce F1 2021’de görülenler gibi ışın izlemeli yansımaların ve gölgelerin bir uygulamasını potansiyel olarak görebileceğimiz anlamına geliyor. Elbette, bu önemli grafik iyileştirmelerinin keyfini çıkarmak için uyumlu bir GeForce RTX veya Radeon RX GPU’ya ihtiyacınız olacak.

Işın izleme performans üzerinde dramatik bir etkiye sahip olma eğilimindedir, bu nedenle Codemasters’ın Nvidia DLSS ve AMD FSR için de destek eklemesini umuyoruz. Bu yükseltme teknolojileri, FPS’yi artırmanın kolay bir yoludur, ancak kilometre hızınız hızölçeriniz kadar yüksek kare hızları alarak değişebilir.

Burada Grid Legends için sistem gereksinimleri:

asgari Tavsiye edilen
O Windows10 64 bit
Windows 11 64 bit
Windows10 64 bit
Windows 11 64 bit
İşlemci Intel Core i3-2130
AMD FX-4300
Intel Core i5-8600K
AMD Ryzen 5 2600X
VERİ DEPOSU. 8GB 16 GIGABYTE
grafik kartı Nvidia GeForce GTX950
AMD Radeon RX460
Nvidia GeForce GTX 1080
AMD Radeon RX590
VRAM 2 GB 8GB
depo 50GB 50GB

Soruyu cevaplamak için PCGameBenchmark’ta Grid Legends sistem gereksinimleri testini yapın… Grid Legends’ı çalıştırabilir miyim?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK