GTA Online, The Contract’ın en iyi görevlerini herkese açıyor

GTA Online, The Contract’ın en iyi görevlerini herkese açıyor

36
0
PAYLAŞ

GTA Online için son büyük güncelleme, Franklin’in Dr. Dre’yi (kendisi olarak) bazı çalıntı kayıtları kurtarmak için. Ancak muhtemelen güncellemedeki en iyi şey VIP sözleşme görev dizisinin arkasında kilitliydi: Franklin ve Lamar ile Kısa Geziler. Artık GTA Online’daki herkes Sözleşmeyi tamamlamadan bu işleri kabul edebilir.

Görevlere İşler Menüsü aracılığıyla erişebilirsiniz ve şimdi 16 Şubat’a kadar normalde verdikleri GTA$ ve RP’nin iki katı değerindeler. Hikaye, GTA V hikayesinin sona ermesinden bu yana oldukça saygın hale gelen Franklin’i ve eski dostu Lamar’ın aynısını kendisi için yapma şansını görüyor.

Şimdi kendi kenevir dispanser zincirini işleten Lamar, yeni kurulan bir işe eşlik eden bir dizi öngörülemeyen baş ağrısıyla başa çıkmak için Franklin’den yardım alıyor. Franklin’in bir süreliğine evden çıkması için bir şans, bu yüzden eski arkadaşıyla biraz dolaşmayı planlıyor (karısı Tanisha ile başını belaya sokmadığı sürece).

İşte bir teaser:

Çiftin görevlerini tamamladığınızda, stüdyoya geri dönebilir ve potansiyel olarak bir kayıt oturumu yakalayabilirsiniz. Resmi Rockstar sitesinde iş hakkında daha fazla bilgi var ve Sözleşme görevinin kendisine nasıl başlayacağınızı bilmek istiyorsanız, sizi koruduk.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK