GTA Online’ın haftalık güncellemesi Sevgililer Günü içeriği ekliyor

GTA Online’ın haftalık güncellemesi Sevgililer Günü içeriği ekliyor

33
0
PAYLAŞ

Los Santos’ta gün sıfırlanmış olabilir ama ufukta daha önemli bir tarih var. Önümüzdeki Pazartesi – 14 Şubat – Sevgililer Günü, bu nedenle GTA Online bu haftanın güncellemesini iyi ve uygun hale getirmek için duruma özel hediyeler alıyor. Rockstar Games, daha sonra Newswire’da tam özete sahip olacak, ancak güncelleme zaten yayında, bu yüzden hayranlar yeni olanı tam olarak belgeliyor.

Süslü bir tişört, silah renkleri ve Gusenberg Sweeper’ı ücretsiz almak için giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Cayo Perico’da pembe elması ganimet olarak görme şansınız da artıyor. Ayrıca Shotgun Wedding ölüm maçında ve ‘Till Death Do Us Part düşman modunda normal itibar puanlarını ve oyun içi nakit ödemeyi üç katına kadar kazanabilirsiniz. Bu, kalbinizi hoplatmazsa, kumarhane hikayesi içeriği ve görevleri yapmak için normal ödüllerin üç katını alabilirsiniz.

Burada siz araba hayranları için de çok şey var. Rockstar, The Contract güncellemesinden Legendary Motorsport’a Baller ST lüks dört kapılı SUV’u ekledi. 890.000 $ oyun içi dolar veya takas edecek bir şeyiniz varsa 667.500 $ karşılığında alabilirsiniz. Kendinizi şanslı hissediyorsanız GTA podyum aracı BF Club’dır. Bu arada, GTA Prize Ride Roosevelt’tir – üç gün boyunca bir sokak yarışı serisini kazanın ve sizin olacak.

İşte tüm indirimler:

Diğer yandan Rockstar, yeni bir GTA oyununun “iyi yolda” olduğunu doğruladı. Take-Two Interactive CEO’su Strauss Zelnick ayrıca GTA Üçlemesi’nin de daha fazla güncelleme aldığını ve oyun istenilen durumda çıkmasa da bunun gelecekteki sürümlerin kalitesinin göstergesi olmayacağını söylüyor.

Yine de sizi burada ve şimdi meşgul edecek bir şey arıyorsanız, GTA 5 modlarımız ve hile kılavuzlarımızda denemeniz için bol miktarda içerik var.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK