GTA Online’ın haftalık güncellemesi, Sözleşme’den yeni bir araç daha getiriyor

GTA Online’ın haftalık güncellemesi, Sözleşme’den yeni bir araç daha getiriyor

42
0
PAYLAŞ

Bugün Perşembe GTA hayranları ve bunun ne anlama geldiğini biliyorsunuz. GTA Online’ın haftalık güncellemesi burada ve Rockstar Games henüz Newswire için resmi kılavuzları yayınlamamış olsa da, oyuncular bu haftaki yenilikleri görmek için Los Santos’a dalıyorlar.

Bu seferki önemli yenilik, yeni bir tekerlek seti. Obey I arabası şu anda Southern San Andreas Super Autos’tan oyun para biriminde 1.720.000$’a satın alınabiliyor. Rockstar, The Contract güncellemesinin bir parçası olarak elektrikli 4 kapılı orta boy crossover SUV’u GTA Online’a tanıttı. İş Franklin için.

Ancak, bu hafta biraz Dosh toplamak istiyorsanız, normal ödüllerin üç katını ödedikleri için Simeon’un Temas Görevlerine göz kulak olun. Bu arada, bir değişiklik isterseniz, South Central Leak soruşturma görevi ve En Zor Hedef Düşman Modu çifte ikramiye öder. İlki, Sözleşme güncellemesindeki görevlerden biridir, ikincisi ise her takımın bir üyesinin daha fazla zırhla başladığı iki takımlı bir moddur.

Bu haftanın GTA podyum arabası Declasse Drift Tampa iken, GTA Prize Ride, beş düz gün boyunca takip yarışlarında 1. bitirerek yakalayabileceğiniz Karin Calico GTF’dir.

İşte tüm indirimler:

Daha fazla açık dünya bilgisayar oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK