Guilty Gear Strive DLC savaşçısı şimdi ikili olmayan bir Ölüm

Guilty Gear Strive DLC savaşçısı şimdi ikili olmayan bir Ölüm

26
0
PAYLAŞ

En yeni Guilty Gear Strive DLC savaşçısı artık mevcut ve bir trans kadın tarafından seslendirilen ikili olmayan bir karakteri PC’deki en iyi dövüş oyunlarından birine getiriyor. Ahit, “zarif bir Azrail” olarak tanımlanır ve şu anda ayrı olarak veya sezonluk geçişin bir parçası olarak mevcuttur.

Testament, Guilty Gear serisindeki popüler bir Ölüm benzeri karakterdir, ilk olarak 1998’de ilk oyunda bir patron karakteri olarak ortaya çıkmıştır ve o zamandan beri tekrarlayan görünümler yapmıştır – ancak nadiren PC’de söylenmesi gerekir.

Şimdi Testament, anime oyununun beşinci yeni DLC savaşçısı olarak Guilty Gear Strive’da mevcut. 6,99 $ / 5,99 £ karşılığında ayrı olarak veya Sezon 1 geçişinin bir parçası olarak alınabilirler – Ahit muhtemelen bu geçişin beş yeni karakter içeren son kısmıdır. Arc System Works, Sezon 2 geçişini zaten onayladı ve daha fazlasını alabilir – örneğin Street Fighter V’in birden fazla sezonu vardı.

Guilty Gear Strive’ın Testament versiyonunun ilginç kısımlarından biri, Arc System Works’ün savaşçının ikili olmadığını doğrulamasıdır. Oyunun web sitesi (teşekkürler, GamesRadar) artık Ahit’i tanımlamak için zamirleri kullanıyor. Ayrıca, İngilizce seslendirme sanatçısı, Genshin Impact, Smite ve Hearthstone’da da rol almış trans kadın Kayleigh McKee.

YouTube küçük resmi

Ahit şu anda Steam’de Guilty Gear Strive’da mevcut.

Suçlu Teçhizat -Çabala- Suçlu Teçhizat -Çabala- Suçlu Teçhizat -Çabala- Mütevazı Paket 59.99$ Şimdi satın al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK