Halo Infinite Season 2 haritaları “çok farklı”

Halo Infinite Season 2 haritaları “çok farklı”

22
0
PAYLAŞ

16 Nisan 2022: 343 Industries, yeni Halo Infinite Season 2 haritalarının nasıl görüneceğini açıkladı.

Yeni Halo Infinite Sezon 2 haritaları nihayet Mayıs ayında gelecek ve oyunun bir içerik kıtlığı yaşadığını hisseden hayranlar için biraz umut sunacak. “Yeni haritalar, modlar, temalı sınırlı süreli etkinlikler ve tamamen yeni bir savaş geçişi” içerecek ve 343, birkaç ayrıntıyla birlikte yeni haritaların nasıl göründüğünü ortaya çıkardı.

343’e göre, Halo 4’ün Haven ve Halo 3’ün Epitaph’ından etkilenen ve Capture the Flag ve yeni Land Grab modu için inşa edilen daha küçük “simetrik arena haritası” Catalyst olarak adlandırılıyor. Daha büyük “sözde simetrik” Büyük Takım Savaşı arenası Breaker olarak adlandırılır ve haritayı kesen dev bir lazer gibi “çevresel tehlikeleri” içerir.

2. Sezon fragmanı ayrıca oyuncuları duvarlarla çevrili bir daire içinde herkes için ücretsiz görünen bir savaşta ortaya çıkardı. Son Spartalı Daimi adlı bir mod, birkaç gün önce sızdırıldı, ve bu gibi görünüyor. Kulağa bir battle royale oyunu gibi gelen bir Büyük Takım Savaşı varyasyonu olduğu söyleniyor – maç boyunca kişisel puanınıza puan ekleyerek donanımınızı geliştireceksiniz.

Aşağıdaki her iki haritanın bir geçişini kontrol edebilirsiniz.

YouTube küçük resmi

2. Sezon hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki fragmana göz atabilirsiniz.

YouTube küçük resmi

Mutlak – fakat hepsi değil – Fragmanda yer alan kozmetik ürünlerin bir kısmı, gerçek para deposunun bir parçası değil, savaş geçişinin veya etkinlik geçişinin bir parçası olacak.

Geliştiriciler, geri bildirimlere yanıt olarak Sezon 2’de bazı büyük değişiklikler kaydettiler, ancak FPS oyununun oyuncuları geri kazanmak için zorlu bir yolu olacak. PC sürümü, lansmanda Steam’in ilk ona hızla fırladı, ancak ilk 100’ün dışındaki mevcut konumuna ulaşana kadar sürekli olarak oyuncu kaybetti. (Bu sayılar Xbox veya Microsoft Store’daki oyuncuları hesaba katmaz.)

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK