Halo Infinite’in BTB düzeltmesi aslında BTB’yi düzeltmedi

Halo Infinite’in BTB düzeltmesi aslında BTB’yi düzeltmedi

45
0
PAYLAŞ

Halo Infinite’in 24 oyunculu büyük takım savaş modunda, çıkışından kısa bir süre sonra sorunlar yaşanıyor, bu da bir oyuna eşleştirmeyi zorlaştırıyor ve siz oyuna girdikten sonra bile genellikle dengesiz bir deneyim sunuyor. Bugün yeni bir düzeltme bu sorunları çözmelidir, ancak anlamlı bir iyileştirme olmadığı görülüyor.

Topluluk direktörü Brian Jarrard bir forum gönderisinde, “Ne yazık ki, bugünün yaması BTB çöpçatanlık sorunlarını tam olarak çözmemiş gibi görünüyor” dedi. “Ekip araştırmaya devam ediyor ve bazı küçük iyileştirmeler olabileceğine inanıyoruz, ancak eşleştirme hala beklendiği gibi çalışmıyor. Birçok kişi bu düzeltmeyi pazara sunmak için çok çalıştı ve elbette istenen ve beklenen sonuçları göremememiz çok hayal kırıklığı yaratıyor. Bunun devam eden bir hayal kırıklığı kaynağı olduğunu biliyoruz ve ekip bir çözüm üzerinde çalışmaya devam edecek.”

Düzeltmenin ne kadar süreceği konusunda henüz bir bilgi yok, ancak görünüşe göre 343 Industries, sorunların kaynağını bulmakta zorlanıyor. Ne olursa olsun, vaat edilen beş bonus XP takviyesi ve meydan okuma takasları planlandığı gibi bugün yayınlandı – şimdi ile 16 Şubat arasında oturum açarsanız bunları alacaksınız.

Jarrard şimdilik şunu ekliyor: BTB ile ilgili zorlukları devre dışı bırakma fikri Kontrol edilecek”.

YouTube küçük resmi

Cyber ​​Showdown etkinliği daha yeni başladı ve mağazada fiyat değişiklikleri yapılıyor, yani bu FPS oyunu için tamamen kötü bir haber değil.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK