Holdfast: Nations at War bu hafta ücretsiz 1.

Holdfast: Nations at War bu hafta ücretsiz 1.

29
0
PAYLAŞ

Napolyon döneminden kalma nişancı Holdfast: Nations at War, zaman dilimini Birinci Dünya Savaşı’na güncelleyen resmi bir DLC dönüşümü alıyor. Holdfast: Frontlines DLC, çok oyunculu nişancı için tamamen ücretsiz ve tamamen resmi 1. Dünya Savaşı dönemi toplam dönüşümüdür – ve bu Perşembe çıkacak.

Holdfast: Nations at War 2020’de piyasaya sürüldü, ancak Mount & Blade: Warband hayranları için olası büyük bir çekiciliğe sahip yeni bir bağımsız oyun olarak Steam Greenlight’ta bir fırtına başlattığı en az 2017’den beri var. Çıktığından beri, geliştirici Anvil Game Studios, Nisan 2021’deki İtalyan fraksiyonu gibi, tamamen ücretsiz olarak düzenli yeni DLC genişletmeleri ekliyor.

Holdfast: Frontlines WW1 (teşekkürler, PC Gamer) muhtemelen oyunun şimdiye kadarki en büyük DLC’sidir – beş yeni harita ve tüm birimlerin, silahların ve öğelerin eksiksiz bir şekilde anlatıldığı 1. Dünya Savaşı dönemi tasarımında tüm oyunculara tamamen sunulacak bu 17 Şubat Perşembe ücretsiz. Yapımcı Andrew Farrugia ayrıca Holdfast deneyiminin büyük bir parçası olan yakın sesli sohbetin Ön Cephelerde de kullanılabileceğini doğruladı. Farrugia, “Oyunu yapanın topluluk olduğuna ve VOIP’in oyuncular arasında güzel etkileşimler sağlayan şeylerden biri olduğuna inanıyoruz” diyor.

Anvil, Frontlines’ın yanı sıra Holdfast’ın Napolyon tarafını yeni grafik iyileştirmelerle güncelleyeceğini söylüyor. Ayrıca bu yıl oyuna yeni bir gerçeği tanıtmayı planlıyor ve bu da umarım ücretsiz olacak. Oyuncuların öğrenmek için beklemesi gerekecek olsa da, büyük olasılıkla İspanya veya Osmanlı İmparatorluğu gibi görünüyor.

YouTube küçük resmi

Ücretsiz olduğu sürece, oyuncuların mutlu olacağından eminiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK