Horizon Forbidden West, Mayıs’ta Uzun Boyunlu Bir Lego Seti Aldı

Horizon Forbidden West, Mayıs’ta Uzun Boyunlu Bir Lego Seti Aldı

25
0
PAYLAŞ

Horizon Forbidden West, tırmanmak için Aloy minifigürü ile tamamlanmış Uzun Boyunlu bir robo-dinozor şeklinde kendi Lego setini alıyor.

PlayStation.Blog’un açıkladığı gibi, Lego Horizon Forbidden West: Tallneck (76989) bu yıl 1 Mayıs’ta satışa çıkacak. Set 1.222 Lego parçasından oluşuyor ve tamamlandığında 13,5 inç (34 cm) boyunda olacak. Disk şeklindeki kafa, boyundan çıkan antenler ve çok uzun bacaklar gibi özgün özellikler bekleyin.

Ayrıca sete, yeni inşa edilmiş Boynuzunuzu yerleştirebileceğiniz “Ufuk manzara detayları” içeren bir taban dahildir. Bu ayrıntı, bir huş ağacı, uzun otlar ve asma sarılı stop lambası içerir.

Lego model tasarımcısı Isaac Snyder şunları söyledi:

“İlk oynadığımda Horizon Zero Dawn’a aşık oldum. Muhteşem manzaralarla, güçlü karakterlerle, tehditkar makinelerle ve zengin bir hikayeyle dolu fütüristik bir dünya. Gerilla tasarımcıları büyük bir ilham kaynağıydı ve oyunun ruhunu yakalamada yardımcı oldular. LEGO formundaki bu evren. Horizon hayran topluluğu çok yaratıcı ve bu model onların tutkularına ve hayal güçlerine adanmış.”

Oyun serisinin hayranları, Lego’nun ayrıca bir Aloy minifigürü tasarladığını ve onu bir Lego tuğla yayı ve mızrağıyla birlikte kutuya dahil edeceğini duymaktan mutlu olacak. Tabanda ayrıca mavi, kırmızı veya sarı gözlerle özelleştirilebilen bir Gözcü figürünü konumlandırmak için bir nokta bulunur.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Lego Tallneck sayfası ön siparişlere izin vermiyor, ancak çıkış tarihini 1 Mayıs olarak onaylıyor. Ayrıca fiyatı 79,99 $ olarak listeliyor ve yapım talimatlarının yanı sıra “LEGO tasarımcılarının bir modeli nasıl yarattığının iç hikayesi” olacağını doğruluyor. Horizon evrenini yakalar.”

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK