Hulu, 20 yeni ‘Futurama’ bölümünü emrediyor

Hulu, 20 yeni ‘Futurama’ bölümünü emrediyor

32
0
PAYLAŞ

İyi Haberler, Herkes: Hulu bir teslimat yapacak gelecek sonraki yıl ekranlarınıza.

Animasyonlu Sci-Fi Sitcom Simpsonlar Showrunner Matt Groening bu hafta 2023’te prömiyere ayarlanan 20 bölümü için toplandı.

Interplanetary teslimat işçilerinin (Billy Batı), Leela (Katey Sagal) ve Robot Bender (John Dimaggio), daha önce 1999’dan 2003’e kadar olan Robot Bender (John Dimaggio), daha sonra 2008’den 2013’e kadar komedi merkezinde fox üzerinde yayınlanıyor.

Şimdi, ekibin son teslimatından yaklaşık 10 yıl sonra, orijinal yıldızları Batı, Sagal ve Tress Macneille, Maurice Lamarche, Lauren Tom, Phil LaMarr ve David Herman gibi seslerin topluluğunu yaptı. Hollywood gazetecileri. Dimaggio hala anlaşmasını tamamlıyor.

“Muzaffer iadesini duyurmak için gerçek bir onurdur. gelecek Yunanca bir kez daha iptal edilmeden önce bir kez daha yayınlanan bir açıklamada THR.

Groening ve Co-Geliştirici David X. Cohen’den sonra Simpsonlar Hafta sonları, Fox bunun yerine Pazar günleri geri kaydırmadan önce düzenli Salı-Gece Zaman Yuvası verdi. Spor etkinlikleri tarafından düzenli olarak önlenerek, program düzensiz ve fox, sonunda bölüm almayı bıraktı, izin verdi gelecek Resmi olarak iptal etmeden üretimden düşmek. 2009 yılında Komedi Merkezi, Eylül 2013’te nihai bölümü havalandıran iki 26-Bölüm ARC’si için gösteriyi aldı.

“Hayranları ve izleyicileri yeni bölümler getirme fırsatıyla sunulduğunda gelecekbiz dalmak için sabırsızlanıyorum, “Hulu ve ABC Entertainment, Orijinaller Başkanı Craig Erwich,” THR. “Bu ikonik seri, başlangıç ​​lansmanından bu yana yetişkin animasyonunun başarısı için izi almaya yardımcı oldu ve Matt ve David’i, tarzın hayranları için prömiyeri hedefi olarak ortaya çıkmaya devam etmeyi ve ardından Hulu’yu daha da kurmayı dört gözle bekliyoruz.”

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

gelecek İçerdiği orijinal programların bir kaymasını birleştirir. Damızlık Kızın Öyküsü, Marvel’in Kaçakları, Pen15, tizve son sezonu Veronica Marspopüler yetişkin animasyonlarından bahsetmemek Aile adamı, Rick ve Morty, Bob’un Burgerlerive Güney Parkı.

Marci Proietto’ya göre, Yapımcı 20. Televizyon Animasyonu’ndaki Animasyon Başkanı, “Matt ve David’in Matt ve David’in Genius Yaratılışını İade Edilmesi Hakkında Hulu’nden çıktı. “Bu inanılmaz ekibin daha fazla hikaye anlatacağını ve gezegen ekspres mürettebatımızın birlikte daha fazla maceraya sahip olacağını çok heyecanlıyım. Başlangıçtan bu yana gösterilen hayranlar için bir galibiyet, İlk defa keşfedin. “

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK