Icarus güncellemesi, permadeath’i daha bağışlayıcı kılmak için sigortalı damlalar ekler

Icarus güncellemesi, permadeath’i daha bağışlayıcı kılmak için sigortalı damlalar ekler

35
0
PAYLAŞ

RocketWerkz, hayatta kalma oyununda hala rahat olan yeni oyuncular için Icarus’un kalıcı özelliğini daha bağışlayıcı hale getirmek için ilk adımı attı.

Görev zamanlayıcısı sıfıra ulaşmadan uzay istasyonuna geri dönen bir roketi yakalayamazsanız, istasyonda hazırlanmış öğeleri tutsanız bile, Icarus’ta karakterinizi ve beceri ilerlemenizi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Bununla birlikte, en son güncellemeden itibaren, “bir avuç erken oyun düşüşünde” sigorta bulacaksınız, böylece oyun, zaman dolduğunda yüzeyde kalan tüm karakterleri, başarsalar da yapmasalar da kurtaracak.

RocketWerkz’den de daha fazlası gelecek. Ekip, hayatta kalma oyununun permadeath özelliğinden acı çekmenin başka yollarını aradıklarını söylüyor. Ekip, “Bu düzenleme, perde arkasında üzerinde çalıştığımız bazı teorileri ve kavramları test etme fırsatı veren birçok düzenlemeden ilki” diyor. “Gelecekteki güncellemelerde bu cephede daha önemli değişiklikler bekleyin. Ayrıca diğer görevlerde eksik metin ve bazı yanlış zamanlayıcılar için bazı düzeltmeler yapıldı, bu yüzden atlayın, manganızı düzenleyin ve Icarus’u fırtına gibi alın.”

Permadeath, geçen yıl piyasaya sürülmesinden bu yana Icarus için yinelenen bir tema oldu. Aralık ayında ekip, 22.000 terk edilmiş karakteri ve süre dolduktan sonra “beklentileri olan” 42.000 ölü karakteri canlandırdı.

RocketWerkz o zaman, “Oyunu öğrenen yeni oyunculara, zamanlayıcı sona ermeden DropShip’inize dönmezseniz, karakterinizi kalıcı olarak kaybedeceğinizi – gezegenin yüzeyinde bırakacağınızı yeterince netleştirmemiş olabiliriz” dedi. . “Bu sorunlar tüm oyuncuları etkilemese de haksız yere bir karakteri kaybettiğinizde canınız acıyor.”

Ekip, permadeath mekaniğinde ne zaman daha fazla düzenleme göreceğinizi belirtmedi, bu yüzden dikkatinizi sosyal medyada tutun ve şimdilik sakin olun.

Bu arada, Icarus ile ilgili yardım arıyorsanız, Icarus yapım kılavuzumuz başlamak için iyi bir yerdir.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK