Ikea, Spotify Tap ile 65 $ Vappeby Hoparlör Lambasını Piyasaya Sürüyor

Ikea, Spotify Tap ile 65 $ Vappeby Hoparlör Lambasını Piyasaya Sürüyor

31
0
PAYLAŞ

Ikea’nın Vappeby taşınabilir Bluetooth dış mekan hoparlör lambası, Spotify Tap çalma ve yerleşik bir LED ışığı ile bu hafta raflarda yerini aldı.

Geçen yıl Federal İletişim Komisyonu (FCC) dosyasında görülen mantar şeklindeki Vappeby, bir taşıma koluna ve ses ve ışığı kontrol etmek için dört düğmeye sahiptir.

En dikkat çekici olanı, kulaklık kullanıcılarının tek bir dokunuşla sorunsuz bir şekilde müzik akışı yapabilmeleri için Eylül ayında başlatılan Spotify Tap entegrasyonudur. Ikea’nın lambası, çoğunlukla Sony, Jabra, Microsoft, Bose, Skullcandy ve Samsung kulaklıklardan oluşan Spotify Tap cihazlarının saflarına katılan ilk konuşmacıdır.

Ikea Vappeby Bluetooth hoparlör lambası

Ikea’nın ürün sayfasında, “Hoparlördeki bir düğmeye basmanız yeterlidir, müziğiniz kaldığınız yerden yayınlanmaya başlar” dedi. “Şarkıyı hissetmiyor musun? Başka bir basışta senin için farklı bir öneri çalıyor. Spotify Tap çalma işlevi, zevkinize göre müzik üretir.” Kulaklık kullanıcılarının kısayolu yapılandırmak için yardımcı bir uygulama indirmesi gerektiği düşünüldüğünde, Ikea muhtemelen hoparlör sahipleri için yardımcı bir uygulama yayınlayacaktır.

Toz ve yağmur geçirmez, 10 inç boyunda 7 inç genişliğindeki cihaz 360 derece ses sağlar, böylece arkadaşlarınızla bir bahçe partisi veya romantik bir lamba veriyor olsanız da hiçbir ritmi kaçırmazsınız. balkonda yanan yemek. Şarj edilebilir pil, 12 saate kadar akış ve lambadan “hoş bir parlaklık” sunar.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

İsveç’in en büyük ihracatı Bluetooth hoparlörlere yabancı değil: Satıcı, Sonos destekli Symfonisk Wi-Fi resim çerçevesi, lamba ve kitaplık modelleri ve Eneby Bluetooth hoparlör dahil olmak üzere bir dizi amfi satıyor. Bu arada yeni Vappeby, 64,99 $ karşılığında gri renkte mevcut (USB güç adaptörü ayrıca satılır).

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK