İngiltere perakendecisi Game, Edgelord Valentine’ın aile içi şiddetle ilgili ‘şaka’ reklamını yapıyor,...

İngiltere perakendecisi Game, Edgelord Valentine’ın aile içi şiddetle ilgili ‘şaka’ reklamını yapıyor, hemen geri çekiyor

30
0
PAYLAŞ

İngiltere perakendecisi Game, ülkenin ana caddelerinde ayakta kalan son önemli özel oyun mağazası olmaya devam ediyor. Oyun ayrıca çevrimiçi olarak da satılmaktadır ve bugünlerde her markanın yaptığı gibi, günün büyük konusu ne olursa olsun üzerine atlayan ve firmanın mallarını bir şekilde birbirine bağlayan çeşitli sosyal medya hesaplarına sahiptir.

Bugün Sevgililer Günü ve bu yüzden Game’in gitmeye hazır bir reklamı vardı. Ne yazık ki, birinin bunun nasıl iyi bir fikir olduğunu düşündüğünü merak ettirenlerden biri. Şimdi silinen tweet (Eurogamer tarafından tespit edildi) “Telefonunu konsolun kadar seviyor musun? İlgilendiğini göster ve burada yükselt” ve ardından mağazaya bir bağlantı ve ValentinesDay hashtag’i geldi. Sorun bu metin değil, üçü bozuk ve biri bozulmamış dört iPhone’u gösteren ve “Şşşşt bebeğim. Sana diğerleri gibi davranmayacağım” yazan ekteki resimdi.

daha fazla gör

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK