İnsan türü geliştiriciler, 4X oyunu için altı Afrika DLC kültürünün tamamını detaylandırıyor

İnsan türü geliştiriciler, 4X oyunu için altı Afrika DLC kültürünün tamamını detaylandırıyor

32
0
PAYLAŞ

4X oyunu Humankind’in arkasındaki geliştiriciler, oyunun ilk büyük DLC paketi olan Cultures of Africa’yı geçen hafta açıkladılar ve o zamandan beri, altı yeni kültürün her birinden ne beklenmesi gerektiğini yavaş yavaş ayrıntılı olarak açıkladılar. Şimdi, Nijeryalıları detaylandıran yeni bir video ile hepsinin tam bir dökümüne sahibiz.

Bantu, eski bir yayılmacı kültürdür. Miras özelliğiniz Harmonic Fusion, bölgenize bitişik imparatorlukların sayısına bağlı olarak size bonus etki vererek yakındaki bölgeler üzerinde daha fazla etki sahibi olmanızı sağlar. Semti Mupia Fields, nerede olursa olsun şehirlere yiyecek sağlayan özel bir karakol. Ve Bagendi Mühendis Birimi, nüfuzunuzu boşa harcamadan bir karakola dönüştürülebilir.

Klasik çağda Garamantes’in tarım kültürüne sahibiz. Onun Flowering Desert özelliği, nüfusları arttıkça şehirlerde bonus etki yaratır. Foggara Bölgesi’nde, normalde onları üretmeyen karolardan yiyecek toplayabilirsiniz. Ve Javelin Rider biriminiz bir saldırıdan sonra hareket edebilir ve ana birimleriniz ön cepheye ulaşmadan düşmanları yumuşatmak için hızlı bir saldırı gerçekleştirebilir.

Swahili, kıyı liman özellikleriyle limanların yakınında ek istikrar kazanan bir ortaçağ ticaret kültürüdür. Bandari Limanınız, erişiminiz olan her kaynak türü için daha fazla para sunar. Mtepe gemisi, yükleme ve boşaltma için bir limana yanaşmaya gerek kalmadan birimleri taşıyabiliyor.

YouTube küçük resmi

Modern çağın başlarında, Pastoral Valor özelliği şehirlerindeki yiyecek tüketimini azaltan Maasai adlı başka bir tarım kültürümüz var. Enkangs, bitişik kaynaklara dayalı gıda üretimine bonus sağlayan iyi korunan çiftliklerdir. Morans birimi, zaten hasar görmüş birimlere karşı ek güç kazanır.

YouTube küçük resmi

Etiyopya, “Askeri Modernleşme” özelliği garnizonlar hakkında ek bilim sağlayan militarist bir kültür olan Sanayi Çağı’nın tamamlayıcısıdır. Ambas, dağların tepesinde bir savunma kalesi sağlar ve yakındaki düşmanları yavaşlatır. Oromo Süvarileri, Kıdemli seviyelerine bağlı olarak iki kat daha güçlü olacak.

YouTube küçük resmi

Son olarak, Nijerya çağdaş bir seçenektir, Görkemli Aşırı Bolluk özelliği çiftçilere endüstrilerine bir ikramiye sunan bir tarım kültürüdür. Petrol rafineri bölgeniz, stratejik petrol kaynağına erişmenizi sağlamak için nehir deltalarına yerleştirilebilir. Ve MRAP birimi etkin bir şekilde bir APC’dir, ancak hem daha ucuz hem de daha güçlüdür.

YouTube küçük resmi

Afrika Kültürleri çıkış tarihi 20 Ocak olarak belirlendi ve %10’luk bir başlangıç ​​indirimi ile fiyatı 8,09 $ / 6,29 £ / 8,09 €’ya indirdi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK