İşçiler ve Kaynaklar: Sovyet Cumhuriyeti su ve kanalizasyon sistemleri ekliyor

İşçiler ve Kaynaklar: Sovyet Cumhuriyeti su ve kanalizasyon sistemleri ekliyor

35
0
PAYLAŞ

İşçiler ve Kaynaklar: Sovyet Cumhuriyeti, çakıl konveyörleri kurmaktan, demiryolu sinyalleri yerleştirmekten ve gizli bir polis ağı aracılığıyla vatandaşlarınızı takip etmekten hoşlanan türden biri olduğunuz sürece, gizlice oradaki en iyi şehir kurma oyunudur. Developer 3Division, onu giderek daha karmaşık hale getiriyor ve yaklaşan bir yama, bir su ve kanalizasyon sistemini içerecek.

Topluluk için en son rapor, tesisat sisteminin nasıl çalışacağına dair bazı ayrıntılar içeriyor. Tabii ki, öncelikle bir su kaynağına, örneğin bir kuyuya ihtiyacınız var. Bu suyun, içilebilir hale getirmek için kimyasallar ekleyen bir arıtma tesisine gönderilmesi gerekiyor. Suyu arıtmak için ihtiyaç duyduğunuz kimyasalların miktarı, kaynağın bulunduğu yere bağlıdır – çok kirli alanlardaki kuyular, daha temiz alanlardan gelen kuyu suyundan daha fazla arıtma gerektirir.

3Division, İşçiler ve Kaynakların su basıncı ve dağıtımı gibi şeylerle nasıl başa çıkacağını zaten çözdüğünü ve stüdyonun şimdi su sisteminin elektrik şebekesine tam olarak nasıl bağlanacağını ve ne tür değerlerin kullanılacağını anlamaya çalıştığını söylüyor. su kullanımını belirler.

Başlangıçta, su ve kanalizasyon sistemleri yalnızca konut binaları için gerekli olacak, ancak 3Division sonunda endüstriyel binaları da sisteme entegre etmeyi umuyor.

İşçilere ve Kaynaklara eklenen her yeni sistem, başarısızlık noktalarının sayısını artırır, bu da oyunun giderek daha zor hale geldiği anlamına gelir. Bu, 3Division’ın kabul ettiği bir şey ve oyuncuların su ve kanalizasyon güncellemesi geldiğinde zorlukta daha fazla artış bekleyebilecekleri anlamına geliyor.

Ancak ilk sırada, bir sonraki yamada gelmesi gereken suç ve adalet sistemi var. Bunun geçen yıl eklenen gizli polis ve vatandaş sadakat sistemleriyle nasıl etkileşime girdiğini görmek ilginç olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK