Işın izlemeli Half-Life bu yıl oynanabilir olmalı

Işın izlemeli Half-Life bu yıl oynanabilir olmalı

62
0
PAYLAŞ

Half-Life’ın bu yıl içinde hala harika oyun deneyimine en yeni grafik kartlarına yakışır bir görsel deneyim sunacak bir grafik güncellemesi alması planlanıyor.

Eurogamer’ın bildirdiği gibi, yazılım mühendisi Sultim Tsyrendashiev, Valve’in 1998’deki birinci şahıs nişancı oyunu için bir ışın izleme modu üzerinde çalışıyor. Bu aslında oyunun daha önceki bir ışın izleme bağlantı noktasına dayanıyor, ancak Tsyrendashiev üzerinde yeniden çalışıyor. Nihai sonucun, küresel aydınlatma, yansımalar, kırılmalar, yumuşak gölgeler ve bir dizi başka vaat edilen görsel efekt ile donanım hızlandırmalı ışın izleme olduğu söyleniyor.

Yukarıdaki projenin teaser fragmanının gösterdiği gibi, orijinaline göre çok büyük bir gelişme. Ayrıca bu, Tsyrendashiev’in bir oyuna ışın izleme eklemeye yönelik ilk girişimi değil, çünkü Ciddi Sam ışın izleme modu geçen Ağustos’ta yayınlandı. Yayın fragmanı, bu modun ne kadar iyi çalıştığını gösteriyor, bu da yalnızca bir yarı ömür modunun kullanılabilirliği için heyecanı artırıyor.

Editörlerimiz tarafından önerildi

Ciddi Sam modunda olduğu gibi, Tsyrendashiev Half-Life modunu GitHub üzerinden yayınlayacak, ancak çıkış tarihi yok. Teaser’ın YouTube açıklamasında “Bu işler zaman alır” netleştiği gibi, fragman da 2022’de vizyona gireceğini, dolayısıyla Tsyrendashiev’in teslimat için neredeyse 12 ayı olduğunu belirtiyor.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var en çok okunan haberlerimizi her sabah gelen kutunuza almak için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olursanız, kullanım koşullarımızı ve veri koruma yönergelerimizi kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK