İşte ilk Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia oynanışı

İşte ilk Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia oynanışı

36
0
PAYLAŞ

Şimdiye kadar Euro Truck Simulator 2’nin yaklaşan Heart of Russia DLC’sinin bazı ekran görüntülerini gördük ve bize geleceklerin bir tadına baktık. Ülkenin güzel nehirlerinin ve kiliselerinin sim’de yeniden yaratıldığı gibi anlık görüntüleri vardı, ancak şimdi SCS Software’deki insanlar DLC’nin ilk görünümünü eylem halinde paylaştı.

20 dakikadan biraz daha uzun bir sürede gelen oldukça cömert bir oyun parçası. Aşağıda kontrol edebileceğiniz klip, esasen bir kamyon şoförünün Moskova’nın batısındaki Vyazma kasabasından başkentin güneybatısındaki Kaluga şehrine yaptığı yolculuğun ardından bir gezinti. SCS’nin hayranlara hatırlattığı gibi, her şey devam ediyor, ancak bize yolda ne olduğuna dair gerçekten iyi bir fikir veriyor.

Sanayi binaları ve ağaçların karışımından oluşan, nispeten uykulu bir alan gibi görünen bir yerden başlayarak, çeşitli daha sessiz, dolambaçlı köy yolları, daha büyük çift anayollar ve baştan sona şehir manzarası görüyoruz. Oh, hatta bir başka güzel göl ve kamyon çeşitli noktalardan geçerken büyük bir nehir. Sevimli.

İşte ilk Euro Truck Simulator 2 Heart of Russia oynanışı:

YouTube küçük resmi

DLC’nin ne zaman geleceğine dair henüz bir bilgi yok ve Steam sayfasında lansman tarihi hala ‘açıklanacak’ olarak listeleniyor. Ancak geliştiriciler, DLC’nin “harika şekillendiğini ve özel ekibimizin etkileyici bir iş çıkardığını” söylüyorlar, bu yüzden parmaklar çarpışıyor, şimdi oyun gelmeye başlıyor, DLC’nin çok uzak olmayan bir gelecekte takip etmesi gerekiyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK