İyi Aydınlatma Herhangi Bir Görüntülü Görüşmeyi İyileştirir, Bu nedenle Elgato Taşınabilir Bir...

İyi Aydınlatma Herhangi Bir Görüntülü Görüşmeyi İyileştirir, Bu nedenle Elgato Taşınabilir Bir Işık Paneli Yaptı

38
0
PAYLAŞ

Bugün Elgato, herhangi bir görüntülü görüşmede profesyonel görünmenizi vaat eden, kenardan aydınlatmalı, taşınabilir bir LED panel olan Key Light Mini’yi piyasaya sürdü.

İyi bir ışık kaynağının görüntülü sohbet sırasında görünüşünüzü iyileştirdiğini bilmek için aydınlatmanın nasıl çalıştığını anlamanız gerekmez. Normal Twitch ve YouTube yayıncıları, muhtemelen masalarında kalıcı olarak kurulu bir ışık paneline sahip olacak veya entegre ve uyarlanabilir ışık sensörüne sahip bir Razer Kiyo web kamerasına güvenecek.

Elgato, masada otururken harika bir aydınlatma sağlamak için Key Light’ı zaten sunuyor, ancak bu, hareket halindeyken bir akıllı telefon veya tablet kullanarak görüntülü sohbet yapan biri için işe yaramıyor. Bu boşluğu doldurmak için Elgato, Key Light’ı küçültmeye, bir pil eklemeye karar verdi ve Key Light Mini taşınabilir aydınlatma çözümünü piyasaya sürdü.

6 x 4 inç boyutundadır ve 2.900 ila 7.000K renk sıcaklığı aralığında 800 lümen parlak ışık sağlamak için OSRAM LED’lerini kullanır. Panel kısılabilir ve tam parlaklıkta iki saat veya %50 parlaklıkta bunun iki katı aydınlatma için iyi olan 4.000 mAh pil içerir. Manyetik sırt ve çeyrek inçlik diş, Key Light Mini’nin hemen her yere hızlı bir şekilde monte edilmesini sağlar ve ışık ayarı, yerleşik kontroller kullanılarak veya Android, iOS, Windows veya macOS’ta Elgato Control Center uygulaması kullanılarak kablosuz olarak gerçekleştirilebilir.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

99,99 $’dan Key Light Mini, daha büyük Key Light’ın yarı fiyatına. Taşınabilir panelle birlikte bir USB-C – USB-A kablosu ve bir hızlı başlangıç ​​kılavuzu dahildir. Artık doğrudan Elgato’dan veya Amazon’dan edinilebilir.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK