Kıt Malzemelerle, 25$ Starlink Ethernet Adaptörünün Yeniden Satış Fiyatları En İyi 300$

Kıt Malzemelerle, 25$ Starlink Ethernet Adaptörünün Yeniden Satış Fiyatları En İyi 300$

31
0
PAYLAŞ

SpaceX’in Starlink’i için 25 dolarlık bir Ethernet adaptörü, kıt kaynaklar nedeniyle artık eBay’de 499 dolara kadar getirebiliyor.

SpaceX, şirketin tüketiciler için ikinci nesil bir Starlink çanak tanıttığı Kasım ayından bu yana adaptörü satıyor. Çanak, birinci nesil çanak üzerinde daha küçük bir boyut ve daha güçlü bir Wi-Fi modem dahil olmak üzere bazı küçük iyileştirmeler içeriyor.

Ancak orijinal çanaktaki popüler bir özelliği, özel Ethernet bağlantı noktasını karıştırıyor.Bunun yerine, SpaceX donanım için bir Ethernet adaptörü, Starlink abonelerinin satın alabileceği 25 dolarlık bir aksesuar olarak satıyor. Ne yazık ki, gelmek zor; Starlink aboneleri aylardır yavaş gönderim sürelerinden şikayet ediyor.

ebay sitesi

Buna karşılık, Reddit Starlink sayfasındaki kullanıcılar tarafından belirtildiği gibi, kıtlık, insanların 25 dolarlık adaptörü eBay’de çok daha fazlasına satması için kazançlı bir fırsat yarattı.

eBay’de şu anda Starlink Ethernet adaptörleri için sekiz açık artırma var; en son teklifler 51 ila 207 dolar arasında değişiyor. Ancak sitenin Terapeak aracı, bazı tüccarların onları çok daha fazla sattığını gösteriyor.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Terapeak aracı.

(Resim: eBay Terapeak)

Perşembe günü bir eBay listesi, adaptörü 499 dolara sattı. Açık artırma sitesinde en az 40 adaptör satıldı ve satışlar geçen ay 300 dolara çıkmadan önce Ocak ayında 79 dolardan başladı.

Özellikle son bir fiyat artışının ardından bir Starlink yemeğinin tek başına 599$’a mal olması nedeniyle, pul pul dökülmesini görmek hayal kırıklığı yaratıyor. SpaceX’in resmi Starlink aksesuarları mağazası, şu anda 25 dolarlık Ethernet adaptörü için yeni siparişlerin Nisan ayı sonunda gönderilmesinin planlandığını söylüyor. Bu nedenle, Ethernet hattı erişimine ihtiyacınız varsa, adaptörü mümkün olan en kısa sürede sipariş etmeyi düşünebilirsiniz. Diğer Starlink kullanıcıları da alternatif olarak Amazon’dan bir Wi-Fi-sPEthernet adaptörü satın almayı önerdiler.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK