Lost Ark geliştiricileri, MMO’nun karakter oluşturma ve özelleştirmesini ortaya koyuyor

Lost Ark geliştiricileri, MMO’nun karakter oluşturma ve özelleştirmesini ortaya koyuyor

57
0
PAYLAŞ

İzometrik fantezi MMORPG Lost Ark’ın çok yakında Avrupa ve Kuzey Amerika’ya gelmesiyle birlikte, geliştirici Smilegate RPG ve yayıncı Amazon Games, bize neyin tehlikede olduğuna dair bir fikir vermek için oyunun bölümlerini gösterdi. Yakın zamanda Arkesia’nın dünyasına ve tarihine bir göz atarak bir genel bakış elde ettik ve şimdi geliştiriciler karakter yaratma ve kişiselleştirme konusundaki kapağı kaldırdılar.

Tabii ki, kendi karakterinizi yaratmak ve gerçekten kendinize ait kılmak, tonlarca oyuncunun otoyollarda ve arka yollarda dolaştığı ve kalabalığın arasından sıyrılmak istediğiniz MMORPG’lerde büyük bir sorundur. İyi haber şu ki, Kayıp Ark oldukça cömert seçeneklere sahip görünüyor. İlk olarak, açılışta mevcut olan 15 sınıftan birini seçiyorsunuz. Bu, savaşçı, büyücü, okçu vb. seçenekleri içeren beş temel sınıftan ve bir dizi gelişmiş sınıftan oluşur.

Bunları seçtikten sonra, oyunda ilerledikçe üzerinde çalışacağınız süslü, sınıfa özel zırh setlerinden bazılarını göreceksiniz. Elbette daha basit bir şeyle başlayacaksınız, ancak bu görünüm size neye çalışacağınız konusunda bir fikir veriyor ve sınıf başına birden fazla seçenek var. Karakterinizin görünümü için birçok farklı ön ayardan birinden başlayabilir ve ardından hem temel hem de gelişmiş ayarlarla özelleştirilebilen yüz özellikleri, şekiller ve özelliklerle çeşitli seçenekleri özelleştirebilirsiniz.

Örneğin, kaydırıcıları kullanarak gözler, kaşlar, yanaklar, çene, burun ve ağız için ayarları yapmanızı sağlayan birden fazla kaydırıcı ile karakterinizin yüzünün genel makyajını belirleyebilirsiniz. Peki, iyi bir RPG karakter yaratıcısından ne beklersiniz. Ayrıca çok çeşitli saç stilleri vardır ve bazı sınıfların kendi sınıflarına özel eklere erişimi vardır. Saçın parlaklığı, yoğunluğu, uzunluğu ve farklı renk katmanları gibi özellikleri ayarlamak için ek kaydırıcılar vardır. Bir renk tekerleğinden diğer standart renkleri seçebilir veya kendi benzersiz iki tonlu kreasyonlarınızı karıştırabilirsiniz.

YouTube küçük resmi

Her gözü kişiselleştirmek, yara izi eklemek, özel renkler, farklı göz bebeği boyutları vb. için birçok seçenekle gözlere de biraz daha dikkat edilir. Ardından, bazılarını karakterin yüzünde hareket ettirebileceğiniz dövmeler ve savaş boyası gibi seçeneklerin yanı sıra sakallar ve diğer benzer yönler var. Çok öfkeli! Hareket halindeyken önizlemek için yukarıdaki klibe göz atın.

Lost Ark çıkış tarihi 11 Şubat 2022 olarak belirlendi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK