Lost Ark, oyuncu tıkanıklığını azaltmak için daha fazla sunucu alıyor

Lost Ark, oyuncu tıkanıklığını azaltmak için daha fazla sunucu alıyor

41
0
PAYLAŞ

Popüler bir MMO, tıkanıklık sorunlarıyla karşı karşıya – bunu daha önce duydunuz mu? Final Fantasy XIV, Endwalker’ın piyasaya sürülmesinin ardından zorluklardan payını almış olsa da, şimdi artan oyuncu sayılarıyla boğuşma sırası Lost Ark’ta. SteamDB’ye göre, yeni PC oyunu Valve’ın vitrininde günlük olarak 500.000 oyuncu sayısına ulaşıyor ve bu, oynaması ücretsiz güncellemeden önce.

Daha fazla tıkanıklığı önlemek için Amazon Games birkaç planı harekete geçirdi. Yeni kişiler, uzun kuyruk sürelerine sahip sunucularda karakter oluşturamaz. Daha yoğun sunuculardan birinde zaten bir karakteriniz varsa – örneğin, Mari, Azena veya Kadan – yine de kadronuz için ek karakterler oluşturabileceksiniz. Geliştiriciler, Amazon Games sonunda kaldırıldığında bir güncelleme sunacak olsa da, karakter oluşturma sınırının öngörülebilir gelecekte muhtemelen devam edeceğini açıklıyor.

Geliştiriciler ayrıca Lost Ark’ın oynaması ücretsiz lansmanından önce 15 yeni sunucu ekliyor. NA West veri merkezine bir yeni sunucu, NA East altı sunucu, Orta Avrupa altı sunucu ve Güney Amerika iki sunucu alıyor.

Mevcut bir oyuncu olsanız bile, yeni bir sunucuya geçmeniz için bazı teşvikler var. Amazon Games, Kurucu Paketi satın alan herkese, 14 Şubat’tan önce kullanırsanız “ekstra bir özel eşya seti” veriyor. Gümüş, altın veya platin paketi satın aldıysanız, ek kraliyet paketi bile alacaksınız. kristaller Bu ekstra ödülleri yeni bir sunucuda talep edebileceksiniz, ancak eski eşyalarınız ilk kullandığınız yerde kalacak.

YouTube küçük resmi

Kendimiz de bununla iyi vakit geçiriyoruz. Devam etmekte olan Lost Ark incelemelerinde Wren Romero, “gösterişli dövüş ve akıllı zindan tasarımının Lost Ark’ın MMO rakiplerinin çoğunun üstünde ve omuzlarında durmasını sağladığını” belirtiyor. Güzel

MMO’nun sizin saat diliminizde ne zaman başladığını merak ediyorsanız, Lost Ark’ın çıkış zamanını sizin için ayırdık. Hangisine katılacağınızı düşünüyorsanız, Lost Ark sunucularının tam listesini burada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK