Lost Ark oyuncuları kadın karakterlerin yürüme animasyonlarını kavuruyor

Lost Ark oyuncuları kadın karakterlerin yürüme animasyonlarını kavuruyor

39
0
PAYLAŞ

Kayıp Ark’ın önceki hikaye ritimlerinden bazıları vebalı topraklarda seyahat etmeyi, masumlara yardım etmeyi ve dev şeytani canavarları alt etmeyi içeriyor olsa da, gözü pek kadın karakterlerin oyun içinde yürümek için canlandırıldığı tavır, birçok oyuncu için öne çıkıyor. Neyse, MMO’ya girebilenler.

Ara sahneler sırasında kadın karakterler, kalçalarının oldukça dramatik bir şekilde bir o yana bir bu yana hareket ettiğini gören abartılı bir havayla yürürler. gerçek tutum sürüyor. Haritada özgürce dolaşırken bile, kadın karakteriniz ekranda küçük zarif bir zıplama ile süzülüyor ve bu da karakterlerini femme fatale tipini çağrıştıran birinden daha çok sıkıntı içindeki bir küçük hanıma dönüştürme etkisine sahip.

İnternette tonlarca klibi gördükten sonra, kendim görmek için bir karakter yaptım ve evet, orada ciddi bir tavır var. Suikastçimin yalnızca bir ya da iki adım geri gitmesi gerektiğinde bile, dramatik, femme fatale tarzı yürüyüş hala orada. Birkaç sahnenin dramasıyla da çakışması genellikle çok komik. Bir tüccar, tüm malları yanmakta olduğu için bir noktada yardım için bağırır. Geçimlerini çılgınca kurtarması gereken şey, elimde bir kova su ile nazikçe kurtarmaya atladığımda tuhaf bir moda reklamına benzer bir şeye dönüşüyor.

Başka bir noktada, iki rakip, orta çağ benzeri grup, ben şımarık bir şekilde yollarından çekilirken bir tavuk oyununda karşı karşıya geliyor. Her zaman olduğu gibi, internet memler ve benzeri durumlarla eğleniyor.

Büyücüm, son derece trajik bir hikayeye doğru ilerliyor, düzinelerce düşman askerini öldürüyor ve sivilleri canavarlardan ve Losarkgame’den çıkan yangınlardan kurtarıyor.

Bazı sınıfların diva benzeri tavrı bir yana, Lost Ark, Smilegate RPG ve Amazon Games için oldukça popüler olduğunu kanıtlıyor. Yeni PC oyunu, ilk hafta sonu boyunca 1.325.305 eşzamanlı Steam oyuncusuyla zirveye ulaştı (teşekkürler, SteamDB), CS:GO ve Dota 2 tarafından tutulan rekorları kırdığını gördü. Avrupa’da en keskin şekilde hissedildi, ancak bir sürü yeni sunucu yolda.

Bu konuya kendiniz girmek istiyorsanız, Kayıp Ark başlangıç ​​kılavuzumuz başlamak için mükemmel bir yerdir. Sadece bir kadın karakter için giderseniz, kendinizi dramatik bazı ara sahnelerde kıkırdarken bulabileceğinizi unutmayın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK