Lost Ark, tıkanıklığı gidermek için daha fazla AB sunucusu alıyor

Lost Ark, tıkanıklığı gidermek için daha fazla AB sunucusu alıyor

40
0
PAYLAŞ

Kayıp Ark, duymamış olmanız durumunda biraz popüler. SteamDB’ye göre, yeni PC oyunu Valve’in vitrininde hafta sonu 1.325.305 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaştı, bu da Lost Ark’ın CS:GO ve Dota 2 tarafından belirlenen Steam’deki en yüksek oyuncu rekorlarını çoktan geçmiş olduğu anlamına geliyor. Oyuncu sayısı sunucu tıkanıklığına neden oldu. Lost Ark’ın Avrupa sunucularında işler özellikle tıkalı, bu nedenle Amazon Games ve Smilegate RPG, tıkanıklığı azaltmak için tamamen yeni bir sunucu bölgesi kuruyor.

Lost Ark’ın internet sitesinde yapılan açıklamada, “Oyunun mimarisi nedeniyle, Avrupa’da daha fazla oyuncuyu barındırmanın tek yolu bu, bu nedenle Amazon Games ve Smilegate RPG’nin ortak çabası” diyor. “Emin olun, canlı yayına kadar 7/24 çalışıyoruz.

“Uzun sıra sürelerinin sürebileceğini anlıyoruz, ancak tüm oyuncuların oyuna girmesine yardımcı olmak için her şeyin en iyi şekilde ayarlandığından emin olmak için zamana ihtiyacımız olacak. Kesin zamanlamalarla ilgili bir güncellemeyi mümkün olan en kısa sürede paylaşacağız.”

Geliştiriciler, yeni bölgenin Orta Avrupa veri merkezinden ayrı olacağını, bu nedenle değiştirirseniz bölgeler arası oyun alamayacağınızı açıklamaya devam ediyor. Bu aynı zamanda kraliyet kristali ve gümüş teraziler gibi bölge genelindeki özelliklerin de kullanılamayacağı anlamına geliyor. Bu nedenle, geliştiriciler yeni bölgeyi “karakterlerini henüz yaratmamış veya başka bir şekilde taahhütte bulunmamış oyuncular için ideal” olarak öngörüyor. [staying] mevcut sunucularında”.

Yeni bölgede yeniden başlamak istiyorsanız, Amazon Games ve Smilegate RPG ayrıca, sunucuların son genişlemesiyle birlikte gelen ek Founder’s Pack hediyeleri gibi ‘hesap başına’ öğeleri talep etmekten vazgeçmenizi önerir.

YouTube küçük resmi

1 Mart’tan önce Kayıp Ark’a atlarsanız, geliştiricilerden de bir hediye alacaksınız. Hediye paketi şunları içerir:

  • Araç Seçim Sandığı – Terpeion veya Gölge bineğinin Terpeion’u seçimi
  • Yaz Gecesi Rüyası Enstrüman Derisi Seçim Sandığı
  • On İyileştirici Savaş Eşyası Sandığı
  • On Saldırgan Savaş Eşyası Sandığı
  • Üç Efsanevi Uyum Seçim Sandığı
  • Üç Haftalık Ticaret İksir Paketi
  • 20Phoenix Tüy

Kendiniz için Kayıp Ark’a atlamak üzereyseniz, bazı şık ipuçları için Kayıp Ark seviye atlama kılavuzumuzu burada bulabilirsiniz. Mevcut Lost Ark sunucularının güncel listesini burada bulabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK