Maxis, Sims 4 tasarruflarınızın 0 hata kodunu düzeltmesini istiyor

Maxis, Sims 4 tasarruflarınızın 0 hata kodunu düzeltmesini istiyor

38
0
PAYLAŞ

The Sims 4’te 0 hata koduyla karşılaşıyorsanız, yalnız değilsiniz. Hata kodu 0, Sims 4 oyununuzu kaydedememenize neden olur ve bu, oyuncuların uzun zamandır uğraştığı bir sorundur. Bununla birlikte, son birkaç haftadır raporlar artıyor ve Maxis’teki geliştiriciler bir düzeltmeye yakın görünüyor – ancak bunun gerçekleşmesi için kaydetme dosyalarınıza ihtiyaçları olacak.

Kalite tasarımcısı SimGuruNick, “Hata kodu 0’ı düzeltmek için aktif olarak çalışıyoruz” diyor. heyecan. “Oyuncu tarafından sağlanan kurtarışların çoğunda işe yarayan potansiyel bir düzeltmeyi test ediyorum… ama hepsinde değil. Bu yüzden alçakgönüllülükle daha fazla kaydetme dosyası talep etmek istiyorum. Bunun sadece çoğu oyuncu için değil, tüm oyuncular için düzeltildiğini doğrulamam gerekiyor.” Geliştiriciler bu bağlantıda etkilenen tasarrufları istiyor.

Bazı oyuncular, normal kaydetme işlevi 0 hata kodunu gösterse bile ‘farklı kaydet’ komutunu kullanmanın işe yaradığını görüyor. konsoldaki oyuncuları etkileyen, çok – sadece PC değil. Resmi destek forumunda bir ay önce konuyla ilgili bir rapor yayınlandı ve geliştiriciler, kötü şöhretli My Wedding Stories paketindeki düğün pastası öğesiyle ilgili bir şey olduğundan şüpheleniyor gibi görünüyor.

Sosyal medyanın başka yerlerinde, Sims 4 geliştiricileri bir sonraki genişleme paketinin ne olabileceğiyle dalga geçiyorlar – ancak şu anda [redacted] tıkaç.

Daha fazla sanal alan oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK