Microsoft, Metacritic’in yılın en iyi yayıncısı oldu

Microsoft, Metacritic’in yılın en iyi yayıncısı oldu

29
0
PAYLAŞ

İnceleme puanları önemli mi? Eleştiri yazarken böyle düşünmeyi seviyorum ama insanlar Metacritic puanlarına kızmaya başladığında, bunun sadece bir sayı olduğunu hatırlamak en iyisi, maaan. Bunun yerine Metacritic puanlarının mutlu yanından bahsedelim, yılın en çok incelenen oyunlarını kimin çıkardığının yıllık kutlaması gibi.

2021 için bu onur Microsoft’un Xbox Game Studios bölümüne gidiyor. Şirket bu yıl yalnızca beş farklı oyun çıkardı (bunlardan biri Microsoft Flight Simulator’ın konsol bağlantı noktasıydı), ancak bu oyunlar ortalama 87,4 inceleme puanına ulaştı. Forza Horizon 5, Psychonauts 2, Age of Empires IV ve Halo Infinite güçlü bir izlenim bıraktı. (En az biri de Yılın Oyunu listemize girdi.)

Sony, ortalama 81,3 inceleme puanıyla ikinci sırada yer alıyor, ancak bu yıl piyasaya sürülen on farklı oyunla, belki de bu ikinci sıra o kadar şaşırtıcı değil. (Destruction All-Stars da pek yardımcı olmadı.) Humble Games, Activision Blizzard, Bethesda Softworks ve Capcom dahil olmak üzere birçok yayıncı 80 puan ortalamasının biraz üzerinde.

Sonuçların tamamını Metacritic’te görebilirsiniz. En iyi yeni PC oyunlarından daha fazlası için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi PC için Oyun Geçişi Microsoft $9.99 $1 (ilk ay) Abone ol Network N, Microsoft ve diğer programlar aracılığıyla yapılan uygun satın alımlardan komisyon alır.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK