Microsoft, Surface Dizüstü Bilgisayar Stüdyosunu Nasıl Sökeceğimizi Gösteriyor

Microsoft, Surface Dizüstü Bilgisayar Stüdyosunu Nasıl Sökeceğimizi Gösteriyor

33
0
PAYLAŞ

Microsoft, onarım hakkını benimsiyor ve hatta bize Surface donanımını güvenli bir şekilde nasıl sökeceğimizi gösteriyor. Ocak ayında Surface Laptop SE ile başladı ve şimdi Surface Laptop Studio resmi bir sökme videosunda göründü.

Aşağıdaki video, Microsoft’ta Onarım için Tasarım ekibinde Kıdemli DFX Mühendisi olan Colin Ravenscroft’u bir Surface Laptop Studio’yu parçalara ayırma sürecinden geçerken gösteriyor. Yapıştırıcı olmadığını görmekten mutlu olacaksınız ve gereken tek alet bir spudger, cımbız ve iki tornavida.

Tutkal yerine vida kullanımı sayesinde içerideki hemen hemen her parça kolayca çıkarılabilir. Bu nedenle, bunu kendiniz denemeyi düşünmüyorsanız bile, saygın bir onarım mağazasının değiştirilmesi gerekebilecek farklı bileşenlerle kolayca çalışabileceğini bilmek güzel.

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Microsoft geçen yıl, cihazları için onarım seçeneklerini genişlettiğini ve Surface cihazları için resmi onarım araçları sunmak üzere iFixit ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Aynı şeyi parçalar için de yapabilirse, Microsoft, onarım topluluğundan ve aynı zamanda cihazların daha uzun süre çalışmasına izin vermek için adımlar atan bir şirket olarak, çevre için iyi olan birçok olumlu geri bildirim alacaktır.

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK