Minecraft filminin çıkış tarihi bugündü.

Minecraft filminin çıkış tarihi bugündü.

36
0
PAYLAŞ

Alternatif bir dünyada – muhtemelen çok daha iyi bir dünyada, hiçbir zaman bir COVID-19 salgını yaşamadık – bugün Minecraft filminin çıkış tarihi olurdu. Başlangıçta 4 Mart 2022’de vizyona girmesi planlanan film, Batman’e yer açmak için bir yıl önce ertelendi. Ancak yeni süper kahraman filmi tam zamanında yayınlanmış olsa da, Minecraft filminin hiçbir zaman yeni bir yayın penceresi olmadı.

Mojang, orijinal Minecraft filminin çıkış tarihini 2019’da şu anda silinmiş bir blog gönderisinde (Archive.org sayesinde erişilebilir) duyurdu. Geliştiricilerin arsa açıkladığı gibi, canlı aksiyon filmi “bir genç kızın ve onun hikayesini” anlatacaktı. olası olmayan maceracılar grubu. Kötü niyetli Ender Dragon bir yıkım yoluna çıktıktan sonra, güzel, bloklu Overworld’lerini kurtarmak zorundalar.”

2020’de Hollywood Reporter, Minecraft filminin Warner Bros. listesinin COVID-19 ile ilgili büyük bir karışıklığının yanı sıra gecikmesini ortaya çıkardı. The Matrix: Resurrections ve The Batman bu karışıklığın bir parçasıydı ve her ikisi de programa göre yayınlandı. Dwayne Johnson’ın Black Adam filmi, Minecraft ile birlikte o zamanlar belirsiz bir gecikmeye sahipti, ancak şimdi bu yaz bir tarih belirlendi.

Uygun bir film yerine Minecraft: Story Mode için bir fragman izleyelim, olur mu?

YouTube küçük resmi

Bir gün film olabilecek veya olmayabilecek daha fazla sanal alan oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK