Minecraft, özellikleri yerleştirmek için bir komut alır

Minecraft, özellikleri yerleştirmek için bir komut alır

32
0
PAYLAŞ

2022’ye birkaç hafta kaldı ve Minecraft geliştiricileri haftalık anlık görüntü rutinine geri dönüyor. Mojang, 1.18.2’nin odak noktası olacak bazı küçük düzeltmeleri tanıtan bir beta sürümü olan Snapshot 22W03A’yı yayınladı. Ardından geliştiriciler, “vahşi güncellemeye doğru tam gaz” olduğunu söylüyor.

Bu anlık görüntüdeki büyük yenilik, yer özelliği adı verilen yeni bir komuttur. Özellikleri yerleştirmenizi sağlar. Başka bir deyişle, ağaçlar, çimenler ve dünyada doğal olarak ortaya çıkan diğer şeyler, yerleştirilmek yerine artık istediğiniz yere yerleştirilebilir, hileleri etkinleştirmede sakınca görmediğiniz sürece. Bu, özellikle veri paketi yaratıcıları için faydalı olmalıdır.

Yapımcı Adrian Östergård’ın dediği gibi heyecan, “Birkaç sorunu çözmek için 1.18.2’ye gidiyoruz ve bundan sonra tüm hızıyla vahşi güncellemeye doğru ilerliyoruz.” Vahşi güncelleme 2021’de bir süre için planlanıyor, ancak biz yayın tarihini beklerken Minecraft 1.19, yeni özelliklerin birçoğunun bunun gibi snapler sayesinde oynanabilir biçimde erken geldiğini göreceğiz.

Bugünkü snapin tüm detaylarını resmi sitesinde görebilirsiniz.

YouTube küçük resmi

Minecraft’ın beta sürümlerine nasıl gireceğinizi öğrenmek için yardıma ihtiyacınız varsa, bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK