MMORPG Black Desert Online’ın Sevgililer Günü etkinliği burada

MMORPG Black Desert Online’ın Sevgililer Günü etkinliği burada

30
0
PAYLAŞ

14 Şubat yaklaşıyor, bu da en büyük ve en iyi PC oyunlarının tümü için Sevgililer Günü temalı etkinliklerin yayınlanmaya başladığı anlamına geliyor. Final Fantasy XIV’ün Valentione Günü etkinliği (evet, doğru yazım bu) tüm hızıyla devam ediyor, GTA Online’ın kendi Sevgililer Günü içeriği turu var ve şimdi MMORPG Black Desert Online’ın sırası.

Bu yılki etkinlik şu andan itibaren 9 Mart’a kadar canlı, yani birkaç hafta boyunca eğlenmeye değer. Black Desert Online 2022 Sevgililer Günü’nü kutlarken, oyuncular oyuna girdikten 60 dakika sonra, simgesi uygun şekilde duygusal, kalp şeklinde bir çikolata kutusu olan Box Full O’Love gibi yeni giriş ödülleri aldıklarını görecekler. . Bu kutular, 14 Şubat’tan itibaren başlayacak olan yarışmalara katılmak için çekiliş bileti olarak kullanılmak içindir ve her gün on kutuya kadar kazanabilirsiniz.

Çekiliş tarzı etkinlikler sırasında sunulacak ödüller arasında diğer şeylerin yanı sıra bir Epheria Karak Kutusu, TET (IV) KaraYıldız Silah Kutusu, TET (IV) Kara Bozulma Küpesi, 5000 Capras Taşı ve bir Rüya Atı Kutusu yer alacak. Eşyalar 16 Şubat’tan önce değişebilecek olsa da, oyunun sitesinde kapmak için hediyelerin tam listesine göz atabilirsiniz.

Çekiliş etkinlikleri için yalnızca belirli sayıda ödül olacak ve kazananlar seçilip eşyalarını talep ettikten sonra bunlar ‘tükenmiş’ olarak gösterilecek. Geliştirici Pearl Abyss, “Tüm Maceracıların her öğeyi kazanma olasılığı aynı olacak,” diye açıklıyor ve “başka bir Maceracı kazandığında öğeyi kazanma olasılığınız artmayacak veya azalmayacak”.

Bir etkinlikte kazanamazsanız, yine de küçük bir şeyle çekip gideceksiniz. Otomatik olarak bir Box Full O’ Sweets ödülü alacaksınız – Boxes Full O’ Love’dan farklı bir öğe, ancak etkinlik girişinizde kullanılanların sayısına eşit olacak. Bu ‘dönüştürülmüş’ Kutular Dolu O’ Şekerler, Heidel’deki NPC Lara’ya giderseniz diğer öğelerle takas edilebilir. Listenin sonunda, bir Box Full O’ Sweets’i tek bir Cron Stone ile değiştirebilirsin, en üstte ise – 150 Kutu değerinde ve aile başına yalnızca bir kez izin verilir – bir Valks Tavsiyesi (+80) alabilirsin. .

“Çekilişe katılmak istemiyorsanız, çekilişe katılabilirsiniz. [Event] Kutu Dolu Aşk için [Event] Box Full O’ Sweets, 16 Şubat’taki bakımdan sonra Heidel’de NPC Lara ile birlikte,” diye açıklıyor Pearl Abyss. Yani, birçok seçeneğiniz var. Etkinlikle ilgili tüm ayrıntıların peşindeyseniz, yukarıdaki hikayedeki bağlantıdan oyunun sitesine gidebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK