Monster Hunter Rise PC bellek hataları hala “öncelikle” araştırılıyor.

Monster Hunter Rise PC bellek hataları hala “öncelikle” araştırılıyor.

44
0
PAYLAŞ

Monster Hunter Rise bir haftadır PC’de çıktı ve harika bir oyunu daha da iyi yapan mükemmel bir bağlantı noktası – önemli bir sorun dışında. Bazı oyuncular, lansmanından bu yana kayıtlı oyunlar oluştururken sorun yaşadılar, bu da Monster Hunter’ı roguelike olarak denemek istemediğiniz sürece oyunu oynanamaz hale getirdi. Capcom sorunu geçen haftadan beri araştırıyor ve yeni bir güncellemede geliştiriciler hala araştırdıklarını söylüyorlar.

Geliştiriciler, konuyla ilgili orijinal haber gönderilerinde bir güncellemede, “Bu sorunla karşılaşan oyuncular için, öncelikli olarak hala araştırdığımızdan emin olmak istiyoruz” diyor. “Takım, arkadaşlarınızla ve diğer avcılarla PC’de Monster Hunter Rise’ın keyfini çıkarmanızdan başka bir şey istemiyor. Devam eden sabrınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz. Bununla ilgili daha fazla haber aldığımızda başka bir güncelleme sağlayacağız.”

Capcom’un sorun giderme önerileri arasında Steam bulut kayıtlarının devre dışı bırakılması, veri kaydetme klasörlerinin silinmesi ve eski bir klasik olan PC’nizin yeniden başlatılması yer alıyor. Bu çözümlerin hiçbirinin uygulanabilir bir çözüm olduğu kanıtlanmadı ve oyuncuların sorunun kökünü bulma girişimleri de çıkmaz sokaklara çarptı.

Monster Hunter Rise’ın oyuncu sayısı önemli bir olumsuz etki yaratmadığından, bu sorun nispeten az sayıda oyuncuyu da etkiliyor gibi görünüyor. Ancak sonuçta bu, hatanın neden oluştuğunu anlamaya yönelik çabaları daha da zorlaştırır.

YouTube küçük resmi

Yaklaşan daha fazla PC oyunu için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK