MoviePass, Kredi Kazanmak için Eyeball Tracking ile Yeniden Başlıyor

MoviePass, Kredi Kazanmak için Eyeball Tracking ile Yeniden Başlıyor

28
0
PAYLAŞ

İki yıl önce tasfiyeyle sona ermesine rağmen, MoviePass bu yaz yeni katmanlar, sanal para birimi ve yüz izleme ile eksiksiz olarak geri dönecek.

2011 yılında piyasaya sürülen MoviePass, başlangıçta abonelerin düzenli bir ücret karşılığında ayda sabit sayıda bilet satın almalarına olanak tanıyan bir mobil biletleme hizmeti olarak büyük beğeni topladı. Değişen kurallar, kullanıcı izleme raporları, dalgalanma fiyatları ve dolandırıcılık iddiaları, sonunda platformu iflasa sürükledi; şirket 2020 yılında tüm ticari faaliyetlerini durdurmuştur.

O zamandan beri, orijinal MoviePass kurucu ortağı Stacy Spikes şirketi iflastan satın aldı ve bir zamanlar popüler olan uygulamayı yeni nesil sinemaseverler için yeniden oluşturmak için bir mühendislik ekibiyle birlikte çalışıyor. Son Tarih’in bildirdiği gibi, Lincoln Center’daki bir Perşembe sunumunda Spikes, hizmetin “ikinci eylemi” için – sanal para birimi (krediler), kademeli planlar ve “bir arkadaş getirme” seçeneği dahil olmak üzere planlarını özetledi.

Esnek uygulama içi krediler, yoğun veya yoğun olmayan gösteriler (bireysel sinemalar tarafından belirlenir) için ödeme yapmak, bir başkasına aktarılmak veya her ay devrederek yaklaşan filmler için daha fazla dijital ihale tahakkuk etmek için kullanılabilir. Müşteriler, MoviePass PreShow adlı yeni bir özellik aracılığıyla video reklam izleyerek ek kredi kazanabilirler.

New York Post’un bildirdiği gibi, Spikes, PreShow’un her bir reklamı gösteren ekrana odaklanıp odaklanmadığınızı kontrol etmek için PreShow’un bir uygulamayı nasıl kullandığını açıklıyor. Bunu “sizinle marka arasında bir işlem” yaratmak olarak tanımlıyor. Ayrıca, bu yüz algılama sistemine ve topladığı verilere de dikkat çekmek istedi: “Buluta gitmez, hiç kimse sizin ve sizinkilerdeki bilgiler dışında hiçbir şeyden geçmez. Ve bunu kendi başınıza yapmayı seçersiniz. “

Editörlerimiz Tarafından Önerilen

Fiyatlandırma, her bir maliyet düzeyinde hangi seçeneklerin mevcut olduğu veya ek kredilerin satın alınıp alınamayacağı ve eğer öyleyse, ne kadara mal olacağı konusunda hiçbir bilgi yok. Orijinal MoviePass’ten farklı olarak, ayda 10 dolarlık sınırsız sinema bileti geri dönüş yapacak gibi görünmüyor. Krediler, yüz takibi ve mikro dönüşümlerin hepsi temel özellikler gibi görünüyor.

Spikes Perşembe günü yaptığı açıklamada, “Hatalar yapacağız. Kutudan çıkarmayacağız. Deneme yanılma olacak” dedi. “Ama bir pazar yeri inşa etmemize yardım ederseniz, gerçekten bu yerleri alabileceğimizi düşünüyoruz.”

En İyi Hikayelerimizi Alın!

İçin kayıt olun Yenilikler en iyi haberlerimizin her sabah gelen kutunuza teslim edilmesini sağlamak için.

Bu haber bülteni reklamlar, fırsatlar veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olmak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul ettiğinizi gösterir. Bülten aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK