My Hero Academia Battle Royale Steam’e geliyor – ve ilk oynanış burada

My Hero Academia Battle Royale Steam’e geliyor – ve ilk oynanış burada

34
0
PAYLAŞ

Tıpkı All Might gibi, My Hero Academia: Ultra Rumble’ın ilk oynanış görüntüleri ve Şubat ayında yapılacak bir beta testinin ve oyunun Steam üzerinden PC dahil olmak üzere planlanan lansman platformlarının onayı burada. Ne yazık ki, bu tanıtım materyalinin tamamı Japoncadır ve henüz batı sürümüne ilişkin bir onay yoktur.

Ultra Rumble, üç kişilik sekiz takımın hayatta kalmak için savaştığı 24 oyunculu bir battle royale oyunudur. Gematsu tarafından çevrilen bir basın bülteninde açıklandığı gibi, anime ve manga kahramanlarının ve kötü adamların kontrolünü ele geçirecek ve harita boyunca gizlenmiş yetenek kartlarıyla Quirk’inizin seviyesini yükselteceksiniz. Savunmasız siviller de haritaya dağılmış durumda – onları kurtarmak veya onlara saldırmak ekibinize avantajlar sağlayacaktır.

PlayStation 4’e özel beta, 2-6 Şubat tarihleri ​​arasında geçerlidir – ancak yine, bu tarihler yalnızca Japonya için onaylanmıştır. Betadaki oynanabilir karakterler arasında Deku, Bakugo, Uraraka, Todoroki, Tsuyu, All Might, Cementoss, Mt. Lady, Shigaraki, Dabi, Himiko Toga ve Mr. Compress yer alıyor.

Aşağıdaki oyun fragmanına göz atın.

YouTube küçük resmi

Geliştiriciler, her şey Japonca olmasına rağmen, oyunun daha ayrıntılı bir gösterimini de sağladı.

YouTube küçük resmi

My Hero Academia: Ultra Rumble’ın gelecekte belirsiz bir tarihte Steam, PlayStation 4, Xbox One ve Switch’te çıkması planlanıyor. Oynamak ücretsiz olacak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK