Naruto mu Tek Parça mı? Bunlar eyaletlere göre en popüler anime...

Naruto mu Tek Parça mı? Bunlar eyaletlere göre en popüler anime serileri

53
0
PAYLAŞ

Akış hizmetleri, animeyi her zamankinden daha fazla kullanılabilir hale getirdi ve CenturyLinkQuote, Amerika’da hangi şovların hakim olduğuna bir göz atmaya karar verdi. (Tam bilgi grafiği için aşağı kaydırın.)

Hayranlar en sevdikleri animeyi birçok yerde bulabilirler – örneğin Netflix orijinal anime için harikadır; Hulu’da birçok klasik anime bulunur; ve Crunchyroll, doğrudan Japonya’dan anime yayınlıyor.

CenturyLinkQuote, tüm zamanların en popüler 100 animesi için eyaletlere göre arama hacmini ölçtü. Bir Pokemon’a rastlamadan dışarı çıkamazsınız gibi görünse de, şaşırtıcı bir şekilde, serinin kendisi sadece sekiz eyalette en çok aranan oldu: Delaware, Idaho, Louisiana, Maine, Kuzey Dakota, Güney Dakota, Vermont ve Wisconsin. Ancak, Pikachu için endişelenerek zaman kaybetmeyin. saat yedi pokemon seriler ve sadece 20 yıldan uzun süredir var olan bir anime için ikinci sıradalar: Bir parça.

yıldızı Bir parça Pokemon’a benzeyen bir adı var: Monkey D. Luffy. Ama Maymun, kauçuk gövde gücüne sahip bir korsandır. Günlerini Grand Line’ın sularını geçerek, kendisini Korsan Kralı yapacak Tek Parça adlı bir hazineyi aramakla geçirir. Takipçileri onu en çok 25 eyalette akan denizlerde arıyor.

Maymun gibi çabalamak animede (ve genellikle dayandığı mangada) yaygın bir temadır. Kendi adını taşıyan bir animenin yıldızı Naruto için de durum aynı. Hokage veya köyünün lideri olmaya çalışan bir ninja ve Alabama, Indiana, Mississippi, New Mexico, Tennessee ve Texas’ta liderlik ediyor.

topuklarda sıcak mı benim kahraman akademim, şu varsayımda bulunan bir anime: Ya gezegendeki çoğu insanın süper güçleri olsaydı? Elbette onlar için bir okulunuz olmalı. İçinde benim kahraman akademim, İzuku Midoriya, güçleri olmadan doğmuş ama onları elde eden bir çocuktur. Bunları nasıl kullanacağını öğrenmek için Alaska, Arizona, Arkansas, Iowa ve Oklahoma’daki anime hayranlarının muhtemelen kendi bölgelerinde olmasını isteyeceği bir kurum olan UA Lisesi’ne kaydolur. En azından bu sonbaharda yeni sezonu izleyebilirler.

Editörlerimiz tarafından önerildi

anime ölüm ilanı okul dostu değil: sınıf arkadaşlarını (ve başkalarını) sadece isimlerini bir deftere yazarak öldürebileceğini keşfeden bir çocuk hakkında. Dizi Kansas, Nebraska ve Kuzey Carolina’da bir hit oldu.

Üç seri tek durumlu popülerliğe sahiptir: yukarıdakiler Ayın denizci eri California’da, Jujutsu Kaisen Hawaii’de ve Titan’a saldırı Utah’ta.

Hikayede bilgi içeren infografik

En iyi hikayelerimizi alın!

İçin kayıt olun şimdi yeni ne var manşetlerimizin her sabah gelen kutunuza ulaşması için.

Bu haber bülteni reklamlar, teklifler veya bağlı kuruluş bağlantıları içerebilir. Bir bültene abone olarak, Kullanım Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı kabul etmiş olursunuz. Bülten aboneliğinden istediğiniz zaman çıkabilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK